Kitten Delicatessen & Bistro, Galataport İstanbul’a Yeni Bir Soluk Getiriyor

Şık dekorasyonu, samimi ortamı ve kusursuz hizmet anlayışı ile sıra dışı sunumlara imza atan Kitten Delicatessen & Bistro, iki başarılı girişimci Damla Güreralp ve Burak Bağtaş’ın iş birliğinde şehrin yeni gastronomi merkezi Galataport İstanbul’da hizmete başladı.

Şehrin yeme içme ve eğlence anlayışına sımsıcak bir bakış katan Kitten Delicatessen & Bistro, boğazın en değerli tarihi bölgelerinden birini yeniden tanımlayan Galataport İstanbul’da açıldı.

Modern dünya reçetelerini, geleneksel Türk mutfağıyla harmanlayarak enfes lezzetlere imza atan restoranın zengin menüsünde yer alan kahvaltı seçeneklerinin yanı sıra, süt reçeli ve Nutella aromalı croissant ile güne başlayabilirsiniz.

Dünya mutfağından enfes lezzetler
Dünya lezzetlerini kendine göre yorumlayan Mutfak Şefi Bülent Tufan ve ekibi yönetiminde hazırlanan menüde leziz şarküteri ürünleri, ekşi mayalı lezzetler, pizza ve salata seçenekleri bulunuyor. Tatlılarda ise Brownie, San Sebastian, Tiramisu ve damaklarda unutulmaz lezzetler bırakan New York Lotus Cheesecake yer alıyor.

İki başarılı girişimci Damla Güreralp ve Burak Bağtaş’ın imzasını taşıyan Kitten Delicatessen & Bistro, tüm misafirlerini DJ performansı eşliğinde, başarılı mixologistlerin özel reçetelerle hazırladıkları kokteyllerini deneyimlemeye davet ediyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın