Kahve Dünyası Lezzetleri Artık Büyükçekmece Kıyı İstanbul’da

Kahve Dünyası, yeni mağazasını Büyükçekmece’deki Kıyı İstanbul’da hizmete açtı. Kıyı İstanbul’un marinasında yerini alan Kahve Dünyası mağazası; Avrupa’nın en büyük ikinci marinasının yeni buluşma noktası oldu.

Kahve Dünyası, yeni mağazasını Avrupa’nın en büyük ikinci marinası olarak Kıyı İstanbul’da açtı. Büyükçekmece’de Kıyı İstanbul’un marinasında konumlanan yeni Kahve Dünyası mağazası, günün her saatinde kahve eşliğinde keyifli sohbet etmek, ev yapımı lezzetindeki pasta ve tatlıların tadını çıkarmak isteyenleri bekliyor.

Çikolatalı Türk Kahvesi Eşliğinde Kıyı Keyfi
Kahve Dünyası kahveleri, Kolombiya, Guatemala, Kosta Rika, Kenya, El Salvador, Antigua, Santos ve Etiyopya gibi dünyanın farklı coğrafyalarında yetişen değerli kahve çekirdeklerinden hazırlanıyor. Kahve Dünyası’nın en çok tercih edilen lezzetlerinden Türk Kahvesi, yüzde 40 oranında bitter çikolata içeren, içinde hiçbir aroma verici bulundurmayan yeni ‘Çikolatalı’ çeşidiyle karşımıza çıkyor. Ev yapımı tadında pastalar ve sandviçlerin yanı sıra koruyucu ve boya içermeyen dondurmalar da yazın favori lezzetleri arasında yer alıyor. Konseptinde yer alan ortak çalışma alanları ile de dikkat çeken Kahve Dünyası Kıyı İstanbul, açık havada çalışmayı tercih eden misafirlerine de ev sahipliği yapıyor.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın