Türk ve Dünya Mutfağından Esinlenen 100 | Hundred’ın Rafine Tatları “100 Menü”de!

İstanbul’un turistik ve tarihi dokusuna, muhteşem boğaz manzarasının eşlik ettiği Kuruçeşme’de bulunan 100 I Hundred ; Türk ve dünya mutfağından esinlenerek, eşsiz sunumlarla hazırladığı rafine tatları ‘100 Menü’ çatısı altında bir araya getiriyor.

100’ü deneyimlemek isteyenleri ilk olarak görkemli, şık ve hareketli restoranında ağırlayan mekan; misafirlerine beş duyuya hitap eden bir atmosfer sunuyor. Benzersiz bir gastronomi deneyimini, ödüllü bir şef danışmanlığıyla ikonikleştirmek isteyen 100; lezzetli imza tabaklar, yemek deneyimine eşlik eden kokteyller ve konseptle bütünleşen müzik seçkisiyle yılın öne çıkan trend mekanlarından biri olmaya hazırlanıyor.

100 Menü’nün misyonu; rafine ve mevsimlik yemeklerden oluşan, eşsiz bir hizmet anlayışıyla servis edilen, eklektik bir lezzet yelpaze sunmak… İyi malzeme, imza reçeteler, profesyonel dokunuşlar ve görselliği zirveye taşıyan son tabaklar… Lezzet müdavimlerine özel bir deneyim alanı sunan 100 Menü; dünya standartlarında bir şef tabağını keyifli bir atmosferde servis ediyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın