Bagatelle, Bodrum’da St. Tropez Günlerine Ev Sahipliği Yapıyor

Türkiye’nin ilk Fransız festive restoranı ve kulübü Bagatelle, açılışını kutlamak için DJ’lerinin neşe dolu müzik performansları ile 12-14 Temmuz tarihleri arasında Bodrum’da St. Tropez günlerine ev sahipliği yapıyor.


Eğlence deneyimi ile ünlü Bagatelle Restaurant ve Beach Club, Bodrum’da dünyanın en iyi süper yat marinası olan Yalıkavak Marina’da ilk restoranını açtı. Bagatelle Bodrum, Türkiye’de benzersiz bir Fransız festival ve eğlence deneyimi yaratan ve yaşam sevincini Bohem ruhuyla birleştiren ilk konsept olmanın heyecanını yaşıyor.

Şenlikli bir festival sahil konsepti yaratan Bagatelle Bodrum, açılışını kutlamak için DJ’lerinin neşe dolu müzik performansları ile 12-14 Temmuz tarihleri arasında Bodrum’da St. Tropez günlerine de ev sahipliği yapıyor.

Yalıkavak Marina dünyanın önde gelen markalarını Türkiye’ye getirmeye devam ediyor. Bagatelle Group’un Türkiye’deki ilk konsepti olan Bagatelle Bodrum’u Yalıkavak Marina açtı. Yalıkavak Marina bu seçkin projesi ile marina turizmine olan katkısına ve büyük yatırımlarına devam ediyor. Bagatelle Restoranları ve Beach Club’ları en şık destinasyonları ile bilinirken, Yalıkavak Marina’da konumlanan yeri göz kamaştırıcı lezzetler ve bitmeyen eğlencesiyle benzersiz bir serüvene hazırlanıyor. Bagatelle Bodrum, neşeli ortamıyla, otantik ve unutulmaz anlar biriktirebileceğiniz olağanüstü bir deneyim fırsatı sunuyor.

Bagatelle, epikürcü bir felsefe ile çalışıyor
New York’dan dünyaya yayılan ikonik restoran, brunch, öğle yemekleri ve aksam yemekleri için keyifli bir atmosfer oluşturuyor. Konuklarını aile ve arkadaşları ile paylaşımlı bir yemek şölenine davet ediyor. Bagatelle, hayatın zevklerinin peşinde epikürcü bir felsefeye adanıyor. Bu yaşam tarzını ve benzersiz deneyimlerini tatmak isteyen herkese kapılarını açtı.

En iyi ve en taze malzemelerle eşsiz bir yemek deneyimi
Bagatelle Global Kurumsal Executive Şefi Rocco Seminara liderliğindeki olağanüstü yönetici şeflerden oluşan ekibin amacı; Fransız Rivierası’nın cömertliğini ve şenliğini konukları ile paylaşarak, masaya en iyi ve en taze malzemeleri getirmek. Dahi yaratıcı Şef Seminara, Akdeniz mutfağının lezzetlerini sıra dışı malzemeler kullanarak eşsiz bir yemek deneyimi oluşturuyor.

Bagatelle Bodrum’un Executive Şefi Hakan Öztaç’ın özenle hazırladığı sıra dışı menüsünde havyar çeşitleri, özel deniz ürünleri, paylaşılabilir lezzetler ve Cyclades Blues, Dionysos Secret gibi imza lezzetler ve kokteyller bulunuyor. Bagatelle’in zengin yemek kültürü, lokal taze tatlar ile birleşerek farklı ve kendine özgün bir şölene imza atıyor.

Ünlü iç mimar Sam Baron’dan eksantrik tasarım
Bagatelle Bodrum’un tasarımı sadece yemek ve müzikle sınırlı kalmıyor. 2010 yılında Philippe Starck tarafından on yılın en önemli tasarımcılarından biri olarak aday gösterilen ve 2019 yılında 100 tasarımcıdan biri olarak seçilen Bagatelle’nin tasarımcısı ve iç mimarı Sam Baron da mekan boyunca yaratılan atmosferle Bagatelle’nin şenlikli tavrını başka bir boyuta taşıyor. Bagatelle Bodrum da Sam Baron sinerjisinin özel olarak yarattığı eksantrik enerjinin hissedildiği Rattan mobilyalardan çizgili renkli kumaşlara kadar her şey, Tropez yaşam sanatının öne çıkartıldığı özel bir alan olarak tasarlandı. Restoranın dekorasyonunda uluslararası ve yerel sanatçılar ve zanaatkarlar yer aldı. Çevredeki yerel bitki örtüsü, deniz kenarı ortamının ve yüzme havuzunun farklı malzemeleri ve dokuları ile kusursuz bir şekilde uyum sağlandı.

Sosyal Medya'da Paylaşın