Corendon, 2024’te Alanya Operasyonlarını Büyütüyor!

Corendon Turizm Grubu, Alanya operasyonlarını 2024 sezonunda genişleterek devam ediyor. 17 Nisan’da Alanya Day One Beach Resort’te düzenlenen öğle yemeği davetinde, turizm sektörünün önemli isimleri bir araya geldi.

Corendon Turizm Grubu yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda, 2024 sezonunda Alanya’daki operasyonlar paylaşıldı. Alanya Kaymakamı, Belediye Başkanı, AKTOB Başkanı ve diğer sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de katıldı.

Corendon Turizm Grubu Kurucu Ortağı Yıldıray Karaer, yaptığı konuşmada, grubun hızlı büyüme hedeflerine vurgu yaparak Alanya’nın turizm potansiyeline katkı sağlamak için çalışmalarının devam edeceğini belirtti. Alanya-Gazipaşa Havalimanı’na olan destekleri ve 2024 sezonunda sunacakları 120.000’den fazla koltuk arzıyla ilgili bilgiler paylaşıldı.

Gelinen aşamada Antalya bölgesine inen turistlerin üçte birinin Alanya’ya gittiğini belirten Yıldıray Karaer, sözlerine şöyle devam etti: “Pazardan daha fazla direkt uçuş planlayarak, Alanya’nın sahip olduğu potansiyeli daha verimli değerlendirmeye, bölgede turizminin gelişmesine destek olmaya devam ediyoruz.2024 sezonunun ilk Alanya-Gazipaşa uçuşunu 2 Nisan’da Amsterdam’dan yaptık. 2024 sezonunda Alanya-Gazipaşa’ya hem havayolu olarak sunduğumuz direkt uçuşlarla hem de tur operatörümüzün paket tur dahilindeki koltuk kapasitesi ile birlikte 120.000’in üzerinde koltuk arzı sunuyoruz.” dedi.

Sosyal Medya'da Paylaşın