Kokoreçli Pizza Deneyimi ile Pizza İl Forno Alaçatı’da

Zamansız ve her damakta lezzetini hissettiren Pizza İl Forno; İtalyan incisi pizzalarını taş fırında pişirip servis ediyor. Vegan ve glutensiz seçenekleriyle her yaştan insanı büyülemeyi başaran Pizza İl Forno yeni lezzet seçenekleriyle birlikte 27. Şubesi ile Alaçatı’da konuklarını bekliyor.

2013’ten bu yana Türkiye’nin pizza deneyimine yeni bir soluk getiren Pizza İl Forno her geçen gün lezzetlerini arttırıyor. Yeni şubesi Pizza İl Forno Alaçatı’yla birlikte konuklarına özel lezzetler sunuyor.

Restoranın lezzetleri arasında Marinara, Margherita, Ricotta gibi klasik lezzetlerin yanı sıra sadece burada servis edilen şef imzalı pizzalarıyla da fark yaratıyor. Pizza İl Forno’nun imza pizzaları içinde Enginarlı, 4 Peynirli, Karidesli, Füme Somonlu, Kaburgalı, Kavurmalı BBQ Tavuklu ve Burrata Pizza gibi özel seçenekler yer alıyor.

 

Kokoreçli pizza deneyimi

Ege’ye özgü sebzelerle hazırlanan mekânın özel tarifi kokoreçli pizza, mutlaka denenmesi gereken lezzetler arasında. Vegan konuklarını da düşünen Pizza İl Forno ıspanak, kabak mantar gibi doğal sağlıklı sebzelerin yanında salam sosis gibi tatlarını alacabileceğiniz vegan pizza tercihleri de sunuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın