Özbekistan’a Dedeman’dan İki Yeni Otel

 

Türkiye’nin önde gelen otel zinciri Dedeman Hotels & Resorts International, Özbekistan’daki 3 otelinden 2’sinin açılışını gerçekleştirerek uluslararası varlığını daha da güçlendirdi.

Geçtiğimiz ay, Özbekistan’da sözleşmeleri imzalanan 3 otelden 2’sinin açılışı gerçekleştirildi. Zarafshan Golden Group’un işletmeciliğinde hizmet veren iki otel, 20 Nisan tarihinde Rest & More By Dedeman Navoi Uzbekistan’da düzenlenen açılış töreniyle birlikte, Dedeman kalitesi ve yeni isimleri ile Zarafshan Managed by Dedeman Navoi ve Rest & More by Dedeman Navoi Uzbekistan olarak misafirlerini ağırlamaya başladı.

 

Açılış törenine, Zarafshan Golden Group Yönetim Kurulu Başkanı Ulugbek Fayziyev, Dedeman Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Banu Dedeman, Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Başkanı Ergün Demiray ve Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Özmestçi gibi birçok davetli katıldı. Açılışta, ülkedeki 3. otel olan Dedeman Tashkent’in de yakın zamanda misafirlerini ağırlamaya başlayacağı müjdesi verildi.

Avantajlı konum

Navoi’de hizmete açılan Zarafshan Managed By Dedeman, dünyaca ünlü bilim adamı, şair ve devlet adamı Alisher Navoi’den esinlenerek adını alan bir otel olarak konuklara hizmet sunuyor. Otel, toplamda 58 odası, 150 kişilik restoranı ve SPA merkezi ile dikkat çekiyor. Ayrıca, uluslararası havaalanına 5 dakika, şehir merkezine 15 dakika ve tren istasyonuna ise 25 dakika mesafede bulunması, konumunu önemli bir avantaj haline getiriyor. Rest & More By Dedeman Navoi Uzbekistan ise, 60 odası, SPA ve toplantı odaları ile iş ve turizm odaklı seyahatler için ideal bir konaklama deneyimi sunuyor.

 

Dedeman Hotels & Resorts International, 2024 yılında Kazakistan, Azerbaycan ve Özbekistan pazarlarına girerek uluslararası varlığını artırdı. 2025 yılı sonuna kadar hizmet verdiği ülke sayısını 10’a çıkarmayı hedefleyen Dedeman, büyüme yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın