Little Buddha Uzak Doğu Lezzetlerini Eve Getiriyor

Yeme içme sektörünün önde gelen markalarından Happy Group’un yeni konsepti Little Buddha, en çok tercih edilen online sipariş siteleri üzerinden paket servis hizmeti de vermeye başladı. Uzakdoğu mutfağının en seçkin lezzetlerini “ulaşılabilir lüks” anlayışıyla sunan Little Buddha’nın menüsünde yer alan 170’ten fazla seçenek artık evlerinin konforunda da buluşuyor.

Türkiye’de en çok sevilen ve tercih edilen dünya mutfaklarından biri olan Uzakdoğu mutfağının en yeni ve iddalı temsilcisi “Little Buddha” ilk şubesi olan Akmerkez’in ardından paket servis hizmetine da başladı. Uzakdoğu mutfağının en orijinal ve seçkin lezzetlerini “ulaşılabilir lüks” mottosuyla misafirlerine sunan restoran; deneyimli şeflerinin elinden çıkan 170’ten fazla seçeneği artık kapınıza kadar getiriyor.

55 farklı sushi çeşidi

Mekanın en iddialı olduğu seçeneklerden olan sushi’de set menüler dahil yaklaşık 55 farklı çeşit var. Noodle çeşitleri ve ana yemeklerde de oldukça iddialı olan Little Buddha’nın imza lezzetleri arasında ise; Corn Tempura, Dynamite Shrimps ve Ponzu Soslu Trüflü Edamame yer alıyor. Birbirinden leziz kokteyl seçeneklerinin yer aldığı menüde öne çıkan kokteyller ise Bergamut, Butterfly ve Lavender.

Sosyal Medya'da Paylaşın