Foodinlife yeni sayısıyla gastronomi dünyasının kapılarını sizler için aralıyor!

Dünyanın yıldız şeflerinden ağırlama sektörünün amiral gemilerine, mutfak sanatlarının son trendlerinden sıra dışı restoran konseptlerine kadar gastronomi dünyasına dair her şey Foodinlife’ın yeni sayısında sizleri bekliyor. The Best Chef Awards tarafından Yılın En İyi Şefi seçilen Dabiz Muñoz’u kapak konuğumuz olarak ağırladığımız bu sayımızda sektörün yükselen trendlerini sizler için derledik.

Her sayımızda olduğu gibi yine dopdolu bir içerikle karşısındayız. Sıra dışı ve ikonik tarzını üç Michelin yıldızı ve daha birçok ödülle taçlandıran Dabiz Muñoz, hayatı ve çalışma prensiplerini bizimle paylaştı. Okyanusların müziğine hayat veren Sakhalin Restoran’ın Bodrum’a gelişi ise hepimizi heyecanlandırdı. Göz alıcı tasarımlarıyla dünyanın dört bir yanında konukları mıknatıs gibi kendisine çeken restoranları sizin için derlerken rotayı Ege’ye çevirip bu bölgenin en gözde restoranlarını gurmelerimizden dinledik.

Türkiye’de yepyeni bir trend başlatan brasserie’leri yakın markaja aldığımız yeni sayımızda gastronomi dünyasının geleceğini de sektörün uzman isimleriyle konuştuk. Foodinlife hem iştahınızı hem de ufkunuzu açacak bir sayıyla karşınızda!

Sosyal Medya'da Paylaşın