Çırağan Sarayı’ndan yılbaşına özel aktiviteler

Çırağan Palace Kempinski İstanbul yeni yıl coşkusunu özel aktiviteler ve konaklama paketleriyle kutluyor.  

Tüm ihtişamıyla ve büyüleyici atmosferiyle Tuğra Restoran, 31 Aralık 2021 tarihinde yeni yıl gecesine özel hazırladığı eşsiz menüsü ile 2022’ye muhteşem bir başlangıç yapmak isteyen konuklarını ağırlıyor. Benzersiz atmosferinde tadılacak enfes lezzetlere, yılbaşı gecesi Boğaz’a karşı canlı müzik performansı eşlik edecek.

Gazebo’da Aralık ayı boyunca yeni yıl temalı akşamüstü çay saatleri

Gazebo’da sunulan popüler beş çayları yeni yılın neşesini yansıtan lezzetleriyle Aralık ayı boyunca sohbetlere lezzet katacak. Bu özel çay saati ev yapımı yeni yıl kurabiyeleri, çikolatalar, pastalar, kekler, ara sıcaklar ve leziz soğuklara eşlik eden özel çaylar, kokteyller ve daha fazlası ile yeni yıl neşesini damaklara taşıyor. Yeni yıla özel çay saatleri şık servis standında sunulan enfes lezzetlerle Boğaz’a karşı yapılacak sohbetlere keyif katıyor.

Le Fumoir’da yeni yıl partisi

Çırağan Sarayı’nın bahçesinde palmiye ağaçlarının altında yer alan şehrin en stil sahibi mekânı Le Fumoir, yeni yıl gecesine özel hazırladığı lezzetlerine eşlik edecek DJ performansı ile 31 Aralık 2021 gecesi misafirlerine eğlence ve keyif dolu anlar yaşatacak.

Odaya özel yılbaşı kutlaması

Çırağan Sarayı’nda konaklayan misafirler sevdikleriyle birlikte bu yılbaşında odaya özel servisle enfes yılbaşı kutlama menüsünü alabilirler. Bu geceye özel sunumlarla ve servislerle hazırlanan keyifli atıştırmalıklarla kutlama daha da keyifli bir hale geliyor.

Yeni yıla özel brunch

Yeni yılın ilk gününe enfes lezzetlerle dolu lüks brunch ile eşsiz bir başlangıç yapmak isteyenlere muhteşem ambiyansı ve eşsiz Boğaz manzarası ile Enderun Balo Salonu’nda sunulacak “Yeni Yıla Özel Brunch” eşlik ediyor olacak. Leziz zengin içeriklerle damaklarda ziyafet şöleni yaşatacak brunch’ta sunulacak enfes lezzetlere, yeni yıla özel kurulacak yiyecek istasyonlarında canlı görsel şovlar eşlik ediyor olacak.

Yılbaşına özel konaklama paketleri  

2022 yılına görkemli Çırağan Sarayı’nda ihtişam ve ışıltı içinde başlangıç yapmak isteyenleri özel konaklama deneyimleri bekliyor. Konaklama paketlerinden “Yeni Yıla Özel Gurme Deneyimler” paketi Tuğra’da yeni yıla özel akşam yemeği deneyimi sunarken, diğeri odasının konforunda daha özel kutlama yapmak isteyenler için; “Odada Yeni Yıla Özel Akşam Yemeği” servisi ile birleşiyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın