Anadolu’nun Tatlıları Boğaz Manzarasıyla Birleşiyor: Mahizer!

Son dönemde Türkiye’nin gastronomi alanında parlayan yıldızı olan Mahizer, damaklarda hayranlık bırakan tatlılarını, muhteşem boğaz manzarası eşliğinde sunacak. Kuruçeşme şubesinde misafirlerini ağırlamaya hazırlanan mekan, modern ve şık mekân tasarımı, muhteşem manzarası ve eşsiz lezzetleriyle hayran bırakacak.

Anadolu’nun eşsiz ve bir o kadar da lezzetli tatlılarını, Boğaz manzarası ile birleştiren Mahizer, 2023 yılına dair hedeflerinin birini gerçekleştirmeye başladı. En önemli gastronomi yatırımlarından biri olan mekan, Kuruçeşme şubesinde hizmet vermeye başladı. Yeni lokasyonunda misafirlerini ağırlamaya başlayan Mahizer’in Genel Müdürü Şebnem Aktürk, hem işletmeye hem de Kuruçeşme şubesine ilişkin detayları anlattı.

Boğazın içinde akvaryumdaymış hissi oluşacak

Mahizer Kuruçeşme’nin dekorasyonuna ve kapasitesine ilişkin Mahizer Genel Müdürü Şebnem Aktürk şunları söyledi: “Kuruçeşme mağazamızda dekorasyon ferah ve aydınlık zemin üzerine hazırlanmıştır. Eşsiz boğaz manzarasının konumuna sahip olan lokasyonumuzda, gelen misafirlerimizin bu manzara eşliğinde ürünlerimizin tadını çıkararak güzel hatıralar bırakılması için dış cephemiz akvaryum gibi sadece camlarla çevrilmiştir. Ayrıca aydınlatmalarımızda gün ışığı rengi ve yine hem kültürümüzden esintiler sergilemek hem de modernizmi yansıtmak amacıyla altın rengi ön plana çıkartılmış olup, salon konseptinde de bordo rengine ağırlık verilmiştir.”

“Ürün gamını artırmayı planlıyoruz”

Kuruçeşme mağazasındaki ürün çeşidine dair bilgi veren Aktürk, “Taksim mağazamızdaki ürün gamını yine Kuruçeşme mağazamızda da devam ettirmeyi planladık. Bu çeşitlere ilave olarak kahvaltı çeşitlerini arttırıp, poğaça-börek-çörek vb ürünleri dahil edip, ayrıca mono pasta çeşitlerimizi de pasta severlere sunup ürün gamını arttırmayı planlıyoruz” dedi.

“Hammaddeden ödün vermeden üretim yapıyoruz”

Gastronomi alanında ürün kalitesiyle parlayan yıldız olan Mahizer’in üretim anlayışına ilişkin de Şebnem Aktürk şöyle konuştu: “Kaliteli girdi-çıktı sağlanarak hammadde de ödün vermeden üretim yapıyoruz. Mevsiminde birinci sınıf hammaddeyi lokal tedarikçilerden ve yerel pazarlardan alımını sağlayarak üretiyoruz. Hammaddeye verdiğimiz önemi üretim, lojistik ve satış aşamasında da devam ettiriyoruz. Mahizer ürünleri olarak hammadde teminimize ve ürünümüze güvenip devamında da kaliteli servis ve temiz ve modern konseptimizle bunları harmanlıyoruz. Günlük üretimimize devam edip donuk gıda üzerinden satış yapmak planlarımız arasında yoktur. Taze tüketimin damaklarda her zaman farklı bir lezzet bıraktığına inanıyor ve bu doğrultuda devam etmeyi planlıyoruz.”

“Misafirlerimizin geri dönüşleriyle ilerleyeceğiz”

Kısa dönem hedeflerine dair de Aktürk şunları dile getirdi: “Öncelikli hedefimiz, marka bilinirliliğini sağlamak ve misafirlerimizden pozitif feedback sağlayıp, daha da iyileştirici faaliyetlerde bulunmaktır. Özel olarak ürettiğimiz tatları damaklarda buluşturup aranan lezzetler arasında olup markamızın doğru lokasyonlarda konumlanmasını sağlamaktır.”

Sosyal Medya'da Paylaşın