Conrad Istanbul Bosphorus’ta Yunan Geceleri

Conrad Istanbul Bosphorus’un tarihi yarımada ve boğaz manzarası ile ön plana çıkan mekanı Manzara Restaurant, Yunan mutfağının muhteşem lezzetlerini 10 Mayıs-7 Haziran tarihlerinde misafirleriyle buluşturuyor.

Conrad Istanbul Bosphorus’un tarihi yarımada ve boğaz manzarası ile ön plana çıkan mekanı Manzara Restaurant, “Yunan Gecesi” konseptiyle ile gastronomi ve eğlence dünyasına farklı bir dokunuş getiriyor. 10 Mayıs ve 7 Haziran tarihlerinde müzik ve lezzetin buluştuğu benzersiz eğlence için şimdiden yerinizi ayırtmayı unutmayın!

Yunan müziğinin geleneksel ezgilerini modern dokunuşlarla birleştiren, sahne performansıyla misafirlerine eğlenceli anlar yaşatan Yani Kordomenidis’in sahne aldığı özel gece, Conrad Istanbul Bosphorus Executive Şefi Selim Ay tarafından hazırlanan Yunan lezzetleri menüsü ile damaklarda iz bırakıyor. Geleneksel Yunan mutfağının en sevilen mezeleriyle başlayan menü, deniz ürünlerinin ön plana çıktığı ara sıcaklar, seçmeli olarak sunulan ana yemeklerle gece boyunca devam ediyor ve çeşitli tatlılarla son buluyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın