Yıldız Şeflerden Paco Torreblanca, Gastromasa 2022’de!

Bu sene yedincisi gerçekleşecek olan, gastronomi dünyasının en önemli Michelin yıldızlı şeflerini, sommelierleri, miksolojistleri, trend yaratan mutfak dehalarını Türkiye’de ağırlayan Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, dopdolu programı ve seçkin katılımcılarıyla gastronomi dünyasını şekillendirmeye ve ufkumuzu açmaya bu yıl da devam ediyor. 19-20 Kasım’da “Sürdürülebilirlik & Biyoçeşitlilik” temasıyla Gastromasa; Gastromasa Pastry, Gastromasa Bar, Gastromasa Hospitality olarak yeni konseptleri ile dünya gastronomisine damgasını vurmaya hazırlanıyor!

Yıldız şeflerden Paco Torreblanca, Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek organizasyonda gastronomi sektörü ve tutkunları ile buluşuyor.

Torreblanca tutku, özveri ve “eserlerini” tadan kişide gastronomik bir deneyim yaratma arzusundan doğar. Merkez Alicante ilindedir ve ilk mağazası 1978 yılında kurulmuştur. Torreblanca yenilik ve avangarddır. En iyi ve seçilmiş hammaddelerle haute pasta yapıyorlar. Tüm gastronomi dallarında kabul görmüş ödülleri ile ulusal ve dünya çapında en yüksek kalite ve kanıtlanmış prestij sahibidir. Paco Torreblanca, çeşitli üniversiteler tarafından Doctor Honoris Causa ve İspanya ve Avrupa’daki en iyi Artisan Pasta Ustası da dahil olmak üzere sayısız ayrımla dünyanın en iyi Artisan Pasta Ustalarından biri olarak kabul edilir. Ünlü Panettone’leri, İtalya içinde ve dışında ödüllere sahiptir ve İtalya dışında Dünyanın En İyi Panettone’si olarak kabul edilmektedir. Firma 3.000 m2 alana sahip 100 çalışan kapasiteli bir atölyeden oluşmaktadır. Dünya En İyi Pasta şefi 2022 kazanmıştır.

Biletler Biletix’te https://www.biletix.com/etkinlik/12W01/TURKIYE/tr

Sosyal Medya'da Paylaşın