World Luxury Restaurant Awards 2020’den Museum Hotel’in a la carte restoranı “Lil’a”ya prestijli ödül

Museum Hotel’in A La Carte restoranı Lil’a, World Luxury Restaurant Awards 2020 tarafından “Doğu Avrupa’nın En İyi Lüks Otel Restoranı” ödülüne layık görüldü.

Museum Hotel’in, yerli ve yabancı turistlerin Kapadokya’daki uğrak noktalarından olan A La Carte restoranı Lil’a, uluslararası kabul gören restoran değerlendirme kuruluşlarından World Luxury Restaurant Awards’ta Doğu Avrupa’nın En İyi Lüks Otel Restoranı seçildi. Otel tarafından yapılan açıklamada, bu kıymetli ödülü Kapadokya’ya getirmeyi başardıkları için büyük mutluluk duydukları ifade edildi. Aynı zamanda dünyanın en önemli lüks otel konsorsiyumlarından Relais & Chateaux’un Türkiye’deki tek temsilcisi olan Museum Hotel, geçmişte “Avrupa’nın En İyi Lüks Butik Oteli” ve “Avrupa’nın En İyi Otel Mimarisi” gibi prestijli ödüllerin de sahibi olmuştu.

Lil’a Restaurant, Türk mutfağının en güzel örneklerini, Anadolu’nun unutulmaya yüz tutmuş özel lezzetlerini ve Kapadokya’ya özgü geleneksel yemekleri bir araya getiren seçkin bir mutfak ve servis anlayışına sahip. Restoran, Kapadokya’nın doğa harikası güzelliklerini seyir imkanı tanıyan lokasyonunun yanı sıra Türkiye’de yeni neslin başarılı şeflerinden Saygın Sesli tarafından tasarlanan mönüleri ile de Anadolu mutfağının ve Kapadokya yemek kültürünün en özel lezzetlerini misafirlerine sunuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın