Türkiye’nin İlk Fransız Festive Restoranı Bagatelle, Bodrum’da Açılıyor

Dünyaca ünlü Bagatelle Restaurant ve Beach Club, Bodrum’da dünyanın en iyi süper yat marinası olan Yalıkavak Marina’da ilk restoranını 8 Temmuz’da açıyor. Türkiye’de benzersiz bir Fransız festival ve eğlence deneyimi yaratacak olan Bagatelle Bodrum, yaşam sevincini Bohem ruhuyla birleştirecek ilk konsept olmanın heyecanını yaşıyor.

Türkiye’nin ilk Fransız festive restoranı ve kulübü Bagatelle, restoran ve beach club konsepti ile yaşama sevincini Bodrum’da Yalıkavak Marina’ya taşıyor. Sofistike lüks restoran ve plaj kulüplerinin New York doğumlu Fransız misafirperverliği markası olan Bagatelle, temel değerlerini Güney Fransa’nın şenlikli ruhunu, cömert mutfağını ve samimi atmosferini kutlamaktan oluşturuyor.

Bagatelle Bodrum, 11 Temmuz’dan itibaren misafirlerini ağırlıyor
Bagatelle Bodrum, misafirlerini 11 Temmuz’dan itibaren de Beach Club’da öğle yemekleri için ağırlamaya hazırlanıyor. Şenlikli bir festival sahil konsepti yaratan  Bagatelle Bodrum, açılışını kutlamak için DJ’lerinin neşe dolu müzik performansları ile 12-14 Temmuz tarihleri arasında Bodrum’da St. Tropez günlerine de ev sahipliği yapacak.

Yalıkavak Marina’da konumlanan Bagatelle Bodrum, Bagatelle Group’un Türkiye’deki ilk konsepti olarak kapılarını açtı. Yalıkavak Marina bu seçkin projesi ile marina turizmine olan katkısına ve büyük yatırımlarına da devam ediyor. Bagatelle Restoranları ve Beach Club’ları en şık destinasyonları ile bilinirken, Yalıkavak Marina’da konumlanan yeri göz kamaştırıcı lezzetler ve bitmeyen eğlencesiyle benzersiz bir serüvene hazırlanıyor. Bagatelle Bodrum, neşeli ortamıyla, otantik ve unutulmaz anlar biriktirebileceğiniz olağanüstü bir deneyim fırsatı sunuyor.

Bagatelle Bodrum, konuklarını paylaşımlı bir yemek şölenine davet ediyor
New York’dan dünyaya yayılan ikonik restoran, brunch, öğle yemekleri ve akşam yemekleri için keyifli bir atmosfer oluşturuyor. Konuklarını aile ve arkadaşları ile paylaşımlı bir yemek şölenine davet ediyor. Bagatelle, hayatın zevklerinin peşinde epikürcü bir felsefeye adanıyor. Bu yaşam tarzını ve benzersiz deneyimlerini tatmak isteyen herkese kapılarını açtı.

Bagatelle Global Kurumsal Executive Şefi Rocco Seminara liderliğindeki yönetici şeflerden oluşan ekibin amacı; Fransız Rivierası’nın cömertliğini ve şenliğini konukları ile paylaşarak, masaya en iyi ve en taze malzemeleri getirmek. Dahi yaratıcı Şef Seminara, Akdeniz mutfağının lezzetlerini sıra dışı malzemeler kullanarak eşsiz bir yemek deneyimi oluşturuyor.

Menüde imza lezzetler ve kokteyller dikkat çekiyor
Bagatelle Bodrum’un Executive Şefi Hakan Öztaç’ın özenle hazırladığı menüsünde havyar çeşitleri, özel deniz ürünleri, paylaşılabilir lezzetler ve Cyclades Blues, Dionysos Secret gibi imza lezzetler ve kokteyller bulunuyor. Bagatelle’in zengin yemek kültürü, lokal taze tatlar ile birleşerek farklı ve kendine özgün bir şölene imza atıyor.

Bagatelle Bodrum, dünyanın en yetenekli DJ’lerinin de yer alacağı, herkesi dans etmeye, iyi vakit geçirmeye davet eden, neşe dolu yenilikçi bir müzik performansını tanıtmaya ve sunmaya hazırlanıyor. Bagatelle DJ’lerinin şenlikli ruhuyla her yaştan misafiri eşsiz bir yaşama sevincine ulaştıran performansı da merakla bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın