Tavuk Dünyası’ndan 10 yeni restoran!

Türkiye’nin dört bir yanındaki restoranlarında tüketiciyle buluşan Tavuk Dünyası büyümeye devam ediyor. Yılın ikinci çeyreğinde 10 yeni restoran açılışına imza atan şirket, 233 farklı noktada müşterilere hizmet veriyor. Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, “Yıl sonuna dek restoran sayımızı 250’ye çıkarma hedefindeyiz” diyor.

2012 yılında İstanbul’da açılan ilk restoranıyla hizmet vermeye başlayan Tavuk Dünyası istikrarlı büyüme grafiğini sürdürüyor. 2021’in ikinci çeyreğinde 10 yeni restoran açılışı gerçekleştiren Tavuk Dünyası, Türkiye’de 233 farklı noktada tüketiciyle buluşuyor. Tavuk Dünyası ayrıca Haziran ayında Kıbrıs’ın liman kenti Girne’de de bir restoran açtı.

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, “Kuruluşumuzdan bu yana öncelikli hedefimiz, lezzeti kaliteyle birleştirip üstün restoran deneyimini misafirlerimize sunmak oldu. Misafirlerimizle aramızda kurduğumuz bağ bize sürdürülebilir bir başarı grafiği sağladı. Şimdi bu bağı güçlendirme ve yayma yolunda harekete geçtik. Pandemiye rağmen yatırıma ara vermedik. 4 bin kişiyi aşan insan kaynağımızla misafirlerimize akıl almaz lezzet deneyimimizi sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İkinci çeyrekte Türkiye’nin 7 farklı şehrinde 9 yeni restoran açtık, ek olarak Kıbrıs’ta da ilk restoranımızı misafirlerimizle buluşturduk. Hedef yıl sonunda 250 restorana ulaşmak. Bu hedefin gerçekleşmesi için de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Tavuk Dünyası son olarak Gaziantep İbrahimli, İstanbul Sultangazi, Antakya Primemall, Ankara Antares AVM, İstanbul Mimaroba, Mersin Saya Park AVM, Aydın Söke Novada AVM, Bodrum Neyzen Tevfik Bulvarı, Ankara 7. Cadde ve Kıbrıs Girne’de açılan yeni restoranlarında hizmet vermeye başladı.

Sosyal Medya'da Paylaşın