Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, sürdürülebilir ve doğal Kocataş Patisserie’yi sunar

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, doğal ve taze lezzetlerle dikkat çeken yeni Kocataş Patisserie’yi misafirlerinin beğenisine sunuyor. Six Senses Kocataş Mansions’ın zeytin ağaçları ile çevrelenen ikonik bahçesinde yer alan Kocataş Patisserie,  günlük olarak üretilen pasta, kurabiye ve tatlılara ek olarak Menengiç Kahveli Çikolatalı Pasta, Manda Sütlü Pişmaniyeli  Muhallebi ve Organik Limonlu “Baba au Citron” gibi özel ürünlerle beğeni topluyor. 

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un ikonik bahçesinde yeni açılan Kocataş Patisserie yerel ve taze malzemelerle günlük olarak hazırlanan ürünleriyle İstanbullularla buluşuyor. İster çay saati için verilen dinlendirici bir mola, ister Boğazda yürüyüş yaparken tercih edilecek hafif bir atıştırma için Kocataş Patisserie doğal ve lezzetli menüsüyle dikkat çekiyor.

Six Senses Kocataş Mansions’un dünya çapında tanınan sürdürülebilirlik felsefesi ışığında hazırlanan lezzetler arasında taş fırından Kruvasan, Muffin, Sebzeli Danishler ve Kurabiyeler gibi ürünler ön plana çıkarken, yerel lezzetlerin modern tekniklerle birleştiği özel ürünlerin yanı sıra Hindistan cevizi ve ham kakaolu vegan kek de menüde yerini alıyor. Kocataş Patisserie spesiyallerinden Bergamot ve Greyfurt Beyaz Çikolata Pasta, Antep Fıstıklı Ahududu Kek ise çok düşük şeker oranları ile hem lezzetli hem de sağlıklı bir seçenek olarak misafirlerin beğenisine sunuluyor. Özel kutu tasarımlarıyla dikkat çeken ürünler şık bir hediye seçeneği olarak da tercih ediliyor. Taze çekilen zengin kahve menüsüyle de fark yaratan Kocataş Patisserie, ister sahilde yürüyüş yaparken kahvenizi yudumlamak, isterseniz zeytin ağaçlarının gölgesinde keyifli bir lezzet molası için misafirlerini bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın