Şef Phil Howard, makarna dağıtım hizmeti OTTO’yu piyasaya sürüyor

Londra’da bulunan Michelin yıldıza sahip olan ve İngiltere’nin en iyi 100 restoranı arasında yer alan Elystan Street Restaurant’ın şefi Phil Howard, Londra merkezli bir makarna dağıtım hizmeti olan OTTO’yu piyasaya sürüyor.

Adını İtalyanca sekiz kelimesinden alan OTTO, Howard’ın iş ortaklarıyla beraber sahibi olduğu Elystan Street, Kitchen W8 ve Church Road gibi tedarikçilerden temin edilen, mevsimsel olarak değişen sekiz yemeklik bir menü sunacak. Lansman menüsündeki yemekler filizlenen brokoli, ısırgan otu, ricotta ve otlu mantı; ezilmiş sosis, rezene, beyaz şarap ve sarımsaklı gnocchetti; ağır pişirilmiş dinlendirilmiş sığır eti, tarla mantarı ve kırmızı şarap içeren rigatoni; bahar sebzeli ve bol bademli kısa kesilmiş bucatini; ve Jersey Royals mantısı, İngiliz bezelyesi, pecorini ve nane.

Howard, “Son 35 yıldır restoranlarım için oluşturduğum her menüde makarna var. Makarnanın zevk verme kapasitesi rakipsizdir ve siz zevk verme peşindeyseniz, bu oldukça kullanışlı bir araç olur” dedi.

Sosyal Medya'da Paylaşın