Her şeyi hafızasında tutuyor: iCombi Pro yeni özellik bakım geçmişi

RATIONAL tarafından üretilen yeni iCombi Pro, tüm dünyada profesyonel mutfakları zeka, üretkenlik ve esneklik özellikleri ile ikna ediyor.

Yeni özelliği bakım geçmişi ile, buharlı kombi fırın servis teknisyenlerinin de gönlünü kazandı. Dijital bir bakım karnesinde olduğu gibi, servis teknisyeni değiştirilen servis parçalarını ekrana kaydedebilir ve böylece işlemi kayıt altına alır.

Teknisyen değişse dahi, yapılan işlemler bakım geçmişinde kayıt altına alındığı için herşey kontrol altında. Muhtemel müdahaleleri önlemek için, her giriş işleminin tarihi cihaz tarafından otomatik atanır ve sonradan değiştirilemez. Aynı şekilde, giriş yapıldıktan sonra geçmişi silmek mümkün değildir. RATIONAL Teknik Servis Yönetici Direktörü, Hans Werner Albrecht, yeni bakım geçmişinin avantajları ile ilgili; “Bu özellik, bakım işlemlerinde, ilgili işletim dilinde, netlik ve şeffaflık sağlayan eksiksiz ve güvenli bir dokümantasyona olanak sağlamaktadır” diyor. Bakım geçmişi özelliğini kullanabilmek için, en güncel yazılımının ücretsiz yüklenmesi gerekir, entegre yeni fonksiyon her servis hizmeti sırasında hemen kullanılmaya başlanabilir.

Sosyal Medya'da Paylaşın