Porland’a “Yılın İnovatif Porselen Markası” ödülü!

20 bini aşkın ürün çeşidini 4 kıtada 30’dan fazla ülkeye sunan ve yılda 70 milyon adet porselen üretimine imza atan Porland, dünya çapında tanınan Türk markası olarak yükselen değer olma hedefini hızla sürdürüyor. Yalnızca üretimi ile değil porselene taşıdığı yenilikçi yaklaşımıyla da öne çıkan Porland, Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri Töreni’nde “Yılın İnovatif Porselen Markası” ödülüne layık görüldü. 

Türkiye Marka ve Kariyer etkinlikleri kapsamında düzenlenen Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri Töreni 15 Kasım tarihinde Ece Erken & Çetin Altay’ın sunumuyla Hilton İstanbul Bomonti Otel’de gerçekleşti. Türkiye İnovasyon ve Başarı ödülleri yeni ürün ve teknoloji geliştiren kurumların yanında, ayrıca üretim, satış,pazarlama,insan kaynakları yönetimi gibi iş süreçlerinde İnovasyon yaklaşımıyla hareket eden kişi ve kurumlara veriliyor. Ayrıca kendi sektöründe başarılı çalışmalar gerçekleştiren, ilklere ve yeniliklere imza atan şirketlere ve markalara da takdim ediliyor.

Teknolojik, organizasyonel ve pazarlama olmak üzere 3 başlık altında kurumların inovasyon süreçlerindeki başarılarının ödüllendirildiği Türkiye İnovasyon ve Başarı ödüllerinde Türkiye’de porselen üretiminin lider markalarından Porland da “Yılın İnovatif Porselen Markası” ödülüne layık görüldü.

Sosyal Medya'da Paylaşın