Orka Lotus Otel 130 yabancı turistle sezonu açıyor!

Vaka artışı kaynaklı rezervasyon daralması sebebiyle kimi oteller açılışlarını ertelerken kimi otellerde sezonu açıyor.

Muğla’nın Marmaris bölgesinde bulunan Orka Lotus Otel Covid-19 pandemisi döneminde tüm tedbirlerini alarak 26 Nisan’da açılıyor. Otelin ilk misafirleri Ukraynalı ve Polonyalı turistler olacak.

Sabah’tan Merve Bilkay’a değerlendirmelerde bulunan Orka Lotus Otel’in sahibi Turgut Torunoğulları, “2020 yaz döneminde yine ilk biz açmıştık otelimizi. Geçen sene bize bir tecrübe oldu eksik yaptığımız her şeyi tamamladık, otelimizdeki tüm misafirlerimizin hijyen ve mesafe kurallarıyla tatillerine devam etmesi için elimizden gelenin en iyisi yaptık, yapacağız. Açılışımızın ilk gününde Polonya’dan 50, Ukrayna’dan 80 turist geliyor. Yurtdışından gelen misafirlerimize ülkemizde sağlık ve rahatlıkla tatil yapabileceklerini göstermek istiyoruz” dedi.

Otelin odalarının günlük dezenfekte edilmesi gerektiğini ve otellerin sahillerdeki şezlong mesafelerine çok dikkat etmeleri gerektiğini belirten Torunoğulları sözlerine şöyle devam etti, “2020 yaz sezonunda otelimizde konaklayan hiç kimse koronavirüse yakalanmadı. Hem otel içinde hem de sahilde hijyen ve mesafe kurallarına çok önem veriyoruz.”

Sosyal Medya'da Paylaşın