Le Meridien Bodrum Beach Resort’ta Biohacking ve Bootcamp başlıyor!

Günün her anında zindeliğinizin arttığını hissedeceğiniz, sağlıklı bir uzun ömrün sırlarını kavrayacağınız, doğanın tüm güzelliğinin size göz kırpacağı Vitalica Wellness`ın düzenlediği Biohacking & Bootcamp Kampı ile tanışın.

Dün geçti, yarın belirsiz ve bugünün dinamizmi ile fitness eğitimi, yüzme, yürüyüş, beslenme ve tinsel enerjinizin gücüne varacağınız 29-31 Ekim tarihinde Le Meridien Bodrum Beach Resort’ta gerçekleşecek olan Biohacking & Bootcamp kamp programı ile yeniden canlanacaksınız. Size özel olarak tasarlanan bu kamp, Biohacking ve Bootcamp yöntemleriyle içinizdeki potansiyelin farkına varmanıza ve yaşam performansınızı zirveye taşımaya yol gösterici olacaktır.

Vitalica Wellness’ın düzenlediği diğer kamp ise Mindfullness Kampı, 26-28 Kasım tarihlerinde sizleri bekliyor. Öz farkındalığınızın artacağı ve stresten uzaklaşarak iç görünüzle daha dengeli düşünmenize yardımcı olacaktır.

Bu kampta, müziğin iyileştirme yöntemlerinden biri olduğunun farkına vararak; beden ve zihnin bir bütün olarak hareket ettiğinin bilincine varacaksınız. Ayrıca, şifalı farkındalık öğretileriyle tanışacak ve size özel tasarlanan beslenme, yoga, fitness, yüzme gibi aktivitelerle yaşam enerjinizin arttığını hissedeceksiniz.

Ayrıca dünyaca ünlü milli sporcu, dağcı, fotoğrafçı ve yazar Nasuh Mahruki, gün içindeki sağlıklı yaşam aktivitelerinizden sonra akşamları sizlerle, “Hayatınız En Büyük Maceranız Olsun” ve “Kendi Everest’inize Tırmanın” söyleşilerini gerçekleştirecek. 30 Ekim’de ise Bodrum’un eşsiz doğasında İncirli in mağarasına nefes kesen bir yürüyüş sizi bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın