Dünyaca ünlü şef Lorenzo di Gravio, sezon bitmeden bir kere daha yeni tatlarla D Maris Bay’de olacak

Doğuş Yeme-İçme, Turizm ve Perakende çatısı altında Roma’da hizmet veren Michelin Yıldızlı Assaje restoranının şefi Lorenzo di Gravio, 15-23 Eylül tarihlerinde yeniden D Maris Bay’de konuklarla buluşacak. Dünyaca ünlü şefin hazırladığı öğle ve akşam yemeği menüsü sınırlı sayıda rezervasyonla D Maris Kitchen’da tadılabilecek.

Türk ve dünya mutfaklarının birbirinden lezzetli yemeklerini tatil boyunca konuklarına sunan D Maris Bay, eylülde kendi Michelin Yıldızı’na kavuşan ünlü şef Lorenzo di Gravio’un özel tadım menüsünü bir kere daha D Maris Kitchen’a taşıyor. Doğuş Yeme-İçme, Turizm ve Perakende çatısı altında Roma’da hizmet veren Michelin Yıldızlı Assaje restoranın şefi Lorenzo di Gravio, 15-23 Eylül tarihlerinde bu defa deniz ürünlerinin öne çıktığı öğle yemeği menüleri ve kırmızı et ağırlıklı akşam yemeği menüleri ile yeme-içme tutkunlarının karşısına çıkıyor.

D Maris Bay’in konukları, bir hafta boyunca Şef Lorenzo di Gravio’nun hazırladığı yemeklerin yanında sunulan özel şarap seçkisinin ve keyifli gastronomi sohbetlerinin de tadını çıkarabilecekler.

Ünlü şefin öğle yemeği menüsünde ton balığı tartar, frenk soğanı, sarı kiraz domates gazpacho ve frisee salatası; ev yapımı gnocchi, porcini mantarı, kıvırcık maydanoz ve royal parmesan; ıstakozlu linguine, konfit kiraz domates ve limon gibi ferahlatıcı lezzetler konuklar için D Maris Bay’in büyüleyici plajlarında Akdeniz rüzgarı estiriyor. Akşam ise kızarmış fındık ve rustik hardallı dana tartardan yeşil soslu dana diline, kuzu ragulu ev yapımı fettuccelle’den safranlı patates köpüğü, brokoli ve siyah yaz trüflü yanak gibi kırmızı etin öne çıktığı bir menü D Maris Bay’de konukları bekliyor. Farklı konseptlerdeki restoranlara ev sahipliği yapan D Maris Bay’de, Lorenzo di Gravio’nun hazırladığı öğle ve akşam yemekleri için konuklar D Maris Kitchen ile iletişime geçerek yerlerini ayırtabilirler.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın