Le Meridien Bodrum Beach Resort, 5 ayrı restoranı ile misafirlerinin 5 duyusuna hitap ediyor!

Le Meridien Bodrum Beach Resort, her biri en seçkin gurmelere hitap eden 5 ayrı restoranı; Stella Steakhouse , Bodrum Blue Seafood, Bodrum Blue Mediterranean, Vitalica Healing ile misafirlerinin 5 duyusuna birden hitap ediyor. Birinci sınıf hizmet anlayışı ile Bodrum’un en özel koylarından biri olan Adabükü’nde, havaalanına 15 dakika mesafede konumlanan otel, sunduğu lezzetleriyle de fark yaratıyor.

Le Meridien Bodrum Beach Resort’un 5 restoran ve 5 barında, dünyanın dört bir yanından ilham alan lezzetli otantik tatları deneyimlemek için, uçsuz bucaksız bir gastronomi yolculuğunda lezzet avcılığının tadını çıkarın. Bodrum Blue Mediterranean Restaurant’ta otantik Akdeniz lezzetleri ve Bodrum Blue Seafood Restaruant’ta Ege’ye özel meze ve taze ot çeşitleriyle hem göze hem damağa hitap eden tatları keşfedin. Stella Restaurant, koya hakim panoramik manzarası ve çarpıcı iç mekân tasarımıyla Akdeniz sıcaklığına vurgu yapan bir atmosfere sahip ve dry aged etleri damak tadınıza göre sunuluyor. Birbirinden leziz çağdaş Asya Pasifik Mutfağından lezzetler, Uzak Doğu’ya sadık füzyon ritüelleriyle , Toro Pan-Asian Restaurant’ın eşsiz ambiansında Haziran ayından itibaren sizlerle.

Vitalica Healing Restaurant’ta, detoks ve diğer programlarımıza yönelik sağlık için hazırlanan menüler, bağışıklığınızı güçlendirirken, ruhunuzu beslemek ve zihninizi canlandırmak için güzel sürprizlerle dolu. Vitalica Wellness felsefesinin temel taşlarından biri olan bütüncül ve özel yaklaşım, mutfağını da kapsıyor. Bu mutfakta, modern beslenme araştırmalarından ve geleneksel Yazma felsefelerinden edinilen bilgiler sentezleniyor, bu bilgiler menülere yansıyor. Vitalica Healing Restaurant’ ta, çok sağlıklı gıdaların da çok lezzetli olabildiği keşfediliyor. Merkezin “yemeğiniz ilacınız, ilacınız yemeğiniz olsun!”felsefesiyle, ömür boyu sürecek olan sağlıklı alışkanlıkları kazanılıyor.

Gün batımında hatıralarda eşsiz anlar bırakacak bir buluşma noktası için Beach Bar, Lagoon Pool Bar ve Peninsula Bar, özel kokteyller ve deniz kenarında enfes içecekler sunmaktadır. Ve tabii ki, sakin bir gün geçirmek isteyen konuklarımız 24 saat oda servisi ile damak tatlarını odalarının konforunda dilediğince şımartabilirler

Sosyal Medya'da Paylaşın