Jamie Oliver rotasını Hindistan’a çevirdi

Jamie Oliver uluslararası restoran zincirini Hindistan’da genişletmeye hazırlanıyor. Dört yeni restoranın açılacağını duyuran İngiliz şef, konuklarına pizza konseptli bir menü sunacak.

Yeni restoranlarıyla birlikte Hindistan’da 15 restorana ulaşacak olan Jamie Oliver Restaurant Group bu girişimi franchise ortağı Dolomite ile birlikte yürütüyor. Jamie Oliver’s Pizzeria adıyla açılacak olan restoranda geleneksel Napoliten’den baharatlı Paneer Kadhai’ye uzanan geniş bir menü yer alıyor. Jamie Oliver Group Direktörü Ed Lofus, “İnanılmaz pizzalarımız ve çok yönlü menümüz herkes için bir şeyler sunuyor ve Hindistan’da bu kadar ilgiyle karşılandığımız için mutluyuz. Dolomite harika bir ortak ve önümüzdeki yıl ve sonrası için daha fazla açılış planları ile Hindistan bizim için önemli bir büyüme pazarı” diyor.

Jamie Oliver Pizzerie Hindistan’da ilk olarak 2015 yılında açıldı ve hız kesmeden büyümesini sürdürüyor. Jamie Oliver, 2019’da İngiltere’deki restoranlarının kaybettiği ilginin ardından rotasını dünyaya çevirdi ve altı kıtada 60’dan fazla restorana franchise sundu.

Sosyal Medya'da Paylaşın