Four Seasons Hotel Bosphorus’un Unutulmaz Pazar Brunch’ları Başlıyor

Four Seasons Hotel Bosphorus’un içinde yer alan İstanbul Boğazı’nın benzersiz manzarasıyla çevrili AQUA Restaurant, pazar günlerine lezzet katan brunch’larına yeni mevsimin gelişiyle başlıyor. Four Seasons Hotel Bosphorus’un özenli servisi ve Ata Marin Band’in canlı performansı eşliğinde sunulan pazar brunch’ı, bu seneki yenilikleriyle şehrin vazgeçilmezleri arasında yerini almaya devam ediyor.

Etkileyici Boğaz manzarasına karşı konumlanan Four Seasons Hotel Bosphorus’un ana restoranı AQUA, pazar günlerinin özlenen brunch’larına yeniden başlıyor. Çok sevilen pazar brunch’ını 12.30-15.30 saatleri arasında sunan mekan, dünya mutfaklarından zengin seçeneklerle keyifli buluşmalara ev sahipliği yapıyor. Rahat atmosferi ile AQUA, konuklarını otelin Baş Aşçısı Görkem Özkan ve Pasta Şefi Yalçın Köse ile ekipleri tarafından hazırlanan yaratıcı lezzetlerle buluşturuyor.

Baş Aşçı Görkem Özkan

Her sene olduğu gibi Four Seasons restoranlarının öne çıkan lezzetleri canlı istasyonlar ile brunchta misafirlerin damak lezzetine sunuluyor. Yeniliklerle iddiasını ortaya koyan pazar brunch’ında bu yıl misafirleri Pan-Asya, İspanya, İtalyan, Hint, Latin Amerika, Uzak Doğu gibi dünya mutfaklarından büfeler bekliyor. 25 Eylül Pazar günü başlayacak olan brunch, sevilen grup Ata Marin Band’in Latin, Flamenko ve Akdeniz müzikleri eşliğindeki canlı performansıyla daha da keyifli hale geliyor.

Pasta Şefi Yalçın Köse

Sosyal Medya'da Paylaşın