Four Seasons Hotel Bosphorus, Cadılar Bayramı’na yılın en korku dolu partisi ile damga vuruyor

Four Seasons Hotel Bosphorus’un beğenilen mekânı YALI Lounge, Cadılar Bayramı’nda korku, heyecan ve eğlence dolu bir partiye ev sahipliği yapacak. 30 Ekim Cumartesi akşamı Four Seasons Hotel Bosphorus farkıyla ilk kez gerçekleşecek Cadılar Bayramı partisi konuklarına korku dolu anlar yaşatacak.

Boğaz’ın kıyısındaki muhteşem manzarası ile Four Seasons Hotel Bosphorus’un buluşma noktası olan YALI Lounge, korku ve eğlence dolu Cadılar Bayramı partisine ev sahipliği yapıyor. 30 Ekim Cumartesi günü gerçekleşecek bu özel parti, ürkütücü dekoru, korkutucu görüntüsü, leziz ikramları ve özel dans şovları ile konuklarına esrarengiz bir gece yaşatacak. En yaratıcı ve dikkat çekici kostümleriyle geceye katılacak konuklara, gecenin ruhuna uygun hazırlanan imza kokteyller ve lezzetli yiyecekler eşlik edecek.

Canlı DJ performansı ile hareketlenen ortamda, tüyler ürpertici kostümleriyle performanslarını sergileyecek özel dans grubu, konuklara heyecan dolu anlar yaşatacak. Saatler 19:00’u gösterdiğinde başlayacak partide eğlence, gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın