Colagreco, Roca, Atxa, Aduriz ve DeAille Tam, Madrid Fusión programına katılıyor

31 Mayıs – 2 Haziran tarihleri ​​arasında Ifema’da düzenlenecek olan uluslararası gastronomi etkinliği Madrid Fusión 2021, bu yıl dünyadaki mutfak trendlerinin konuşulacağı programına bir dizi yeni konuşmacı dahil etti.

‘Dairesel Gastronomi’ başlıklı kongrede, The World’s Best 50 Restaurants sıralamasında 2019’da dünyanın en iyi restoranı seçilen Mirazur’un şefi Mauro Colagreco, Madrid’de yaşayan Japon şef ve kaiseki mutfağında çalışan dünyadaki birkaç kadından biri olan Yoko Hasei ve Asia’s 50 Best Restaurants 2021 listesinde Asya’nın en iyi şefi seçilen DeAille Tam yer alacak.

Madrid Fusión, ürünün çevre, biyolojik çeşitlilik ve bölge ile yakın bağlantısını keşfetmeye devam eden İspanyol mutfağından büyük isimleri de ağırlayacak: Joan Roca (El Celler de Can Roca), Eneko Atxa (Azurmendi), Andoni L. Aduriz (Mugaritz), Javier Olleros (Culler de Pau), Pablo González Conejero (Cabaña Buenavista), Fina Puigdevall (Les Cols).

Madrid Fusión 2021, Ifema’da düzenlense de kongrenin dijital platformu www.madridfusion.net üzerinden dünyanın her yerinden takip edilebilecek. Madrid Fusión’da üç gün boyunca oturumlar, yarışmalar, gösteri mutfağı, sunumlar ve konferansların gibi çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın