Antalya gastronomisine yeni bir soluk: Kumm Balık

Antalya Lara’da açılan Kumm Balık, gastronomi dünyasına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Antalya’da iş dünyasının tanınan isimleri Rıza Atçı, Hüseyin Şam, Mehmet Manavoğlu ve Metin Manavoğlu’nun ortaklığında Lara Caddesi’nde kurulan Kumm Balık, görkemli bir açılışla gastronomi sektörüne merhaba dedi. Yoğun ilgi gören açılışa Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere ve iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

Pandemide istihdam

Hürriyet’te yer alan habere göre; pandemi döneminde yiyecek içecek ve tarım sektörlerinde yatırım kararı aldıklarını belirten işletme ortağı Rıza Atçı, Kumm Balık, 30 çalışana istihdam sağlayan bir işletme olarak faaliyete başladı. Pandemi döneminde tereddüt etmedik. Amacımız Antalya’ya yakışan bir kimlik yaratabilmekti. Burada çocuklu ailelere de hitap eden bir konsept tasarladık. Yaklaşık 120 metrekare genişliğinde bir çocuk oyun alanımız var. Aileler yemeklerini yerken kendilerine verdiğimiz tabletler yardımıyla çocuklarını izleyebiliyorlar” dedi.

Özel lezzetler

İşletme ortaklarından Hüseyin Şam ise şunları söyledi: “Antalya’da özel lezzetleri sunabileceğimiz bir mekan açmak istedik. Pandemi döneminde bir takım zorluklarla karşılaşsak da her ayrıntısını titizlikle düşündüğümüz bir işletmeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Zor bir dönemde yatırım yaptık. İşletme bünyesinde çocuklara yönelik eğitim almış çalışanlarımızın bulunduğu, kameralarla da izlenebilen bir çocuk oyun alanımız var. Umarım işletmemize gelenler verdiğimiz hizmeti beğenir.”

Sosyal Medya'da Paylaşın