Anadolu Yakası’nın popüler Uzak Doğu durağı Ken Sushi&More artık Suadiye’de!

Anadolu Yakası’nda, Uzak Doğu Mutfağı tutkunlarının kısa sürede favorisi haline gelen Ken Sushi&More, yepyeni menüsü ve şık dekorasyonuyla Suadiye’deki yeni yerinde misafirlerini ağırlamaya başladı. 

Uzakdoğunun benzersiz atmosferini, ilham veren insanlarını, büyüleyici doğasını, olağanüstü lezzetlerini ve kültürünü misafirlerine sunmak hedefiyle 2020 yılı başlarında Caddebostan’da butik bir sushi restoranı olarak hizmet vermeye başlayan ve kısa sürede büyük ilgi gören Ken Sushi,bu eşsiz deneyimi yaşamak isteyen tutkunlarının yoğun ilgisi ile Suadiye’deki yeni restoranına taşındı.

Ken Sushi & More, menüsünde yer alan orijinal ve yüksek kaliteli malzemelerle oluşturulan lezzetler, şeflerin dokunuşuyla özel tariflere ve özgün bir deneyime dönüşüyor.   Executive Chef Aras Serkek’in özel olarak hazırladığı menü, misafirlere üst düzey bir lezzet şöleni deneyimi sunuyor. Paylaşımlı sunumlar ile hazırlanan menüsünde başlangıçlardan noodlelara, başka hiçbir yerde bulamayacağınız sushi rollerden ana yemeklere, vegan&vejetaryen seçeneklerden kokteyllere kadar pek çok seçeneği bulabileceğiniz Ken Sushi’nin yeni menüsü ile eğlence ve lezzeti odağına alan, yeni bir Uzakdoğu mutfağı deneyimi yaşayacaksınız. Bu kolektif deneyimi misafirlerine sunan genç ve dinamik ekibi ve modern atmosferi ile Ken Sushi & More, Uzakdoğu mutfağı tutkunlarını menüsünü deneyimlemeye davet ediyor. Bu lezzeti kendi evlerinde tatmak isteyenler için paket serviste de müdavimlerine aynı tadı ve deneyimi yaşatıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın