Yeni yıla Chakra dokunuşu ile hazırlanın

Yeni yıl denince akla ilk gelen şey hediyeler, özenle hazırlanmış sofralar ve ev dekorasyonu olur. Siz de yeni yıla, huzurlu ve doğal anları evlere getirmeyi kendine ilke edinen Chakra ürünleriyle hazırlanabilirsiniz.

Doğallığı ön planda tutarken aynı zamanda iyi hissettiren Chakra, yeni yıl ürünleriyle birlikte evlerinize ve sevdiklerinize huzur getirecek. Chakra’nın eşsiz ürünleriyle birlikte sevdiklerinize hediyeler verebilir, yılbaşı sofralarınızı doğadan ilham alarak hazırlayabilir veya ev dekorasyonunuza yeni yıl ruhunu yansıtabilirsiniz.

Ev dekorasyonuna Chakra imzası

Yeni yılın en heyecan verici anlarından birisi de sevdiklerimizle aynı sofrada bir arada olmak. Chakra ise bu anlarınza eşlik edecek birbirinden soft ve benzersiz ürünleriyle masanıza farklı bir hava katacak.  Sofranızın temelini Chakra’nın doğal ama bir o kadar da şık olan masa örtüleriyle atarken, alışılmışın dışında tasarımlılarıyla sofra setleri ve kadehlerle yılbaşı sofranızı en güzel şekilde hazırlayabilirsiniz. Chakra’nın dekoratif ürünleriyle evinizi yeni yıl ruhuna uygun bir şekilde dekore edebilir, evlerinize yeni bir soluk katabilirsiniz.

Sevdiklerinize iz bırakacak hediyeler 

Kişiselleştirilmiş hediyeler her zaman en sevilen ürünler arasında yer alır. Siz de Chakra’nın ikonik harfli mumlarıyla sevdiklerinize özel olduklarını tekrardan hatırlatabilirsiniz. Yeni yıl hediyelerinin vazgeçilmezi çerçeveleri ise uzun yıllar sizi hatırlatacak fotoğraflarınızla birlikte vererek sevdiklerinize dokunabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Paylaşın