Shangri-La Bosphorus, Istanbul’a Condé Nast Traveler okurlarından ödül

Shangri-La Bosphorus, Istanbul, prestijli bir seyahat ödülünün daha sahibi oldu. Shangri-La; ünlü seyahat dergisi Condé Nast Traveler’ın okurları tarafından belirlenen, “Türkiye ve Yunanistan’ın En İyi 10 Oteli” listesine girdi.

Dünyanın önde gelen yayın gruplarından Condé Nast’ın ünlü seyahat dergisi Condé Nast Traveler, okurların seçimleriyle belirlenen 2021’in en iyileri listelerini yayınladı. İstanbul’un kalbi Beşiktaş’ta modern bir vaha olarak konumlanan; Türk ve Asya misafirperverliğinin mükemmel birleşimini sunan Shangri-La Bosphorus, Istanbul; Condé Nast Traveler okurları tarafından belirlenen, “Türkiye ve Yunanistan’ın En İyi 10 Oteli” listesinde yer aldı.

Amacımız yüksek misafir memnuniyeti

Shangri-La Bosphorus, Istanbul Genel Müdürü TJ Joulak, yüksek misafir memnuniyetini amaç edinerek, tüm konuklarına otantik bir deneyim yaşatmayı hedeflediklerini söyledi. Misafirlere, şehrin en güzel konum ve manzarasında servis verdiklerini belirten Joulak, lüks ve konforu birleştiren sofistike konaklama deneyimine ek olarak; ödüllü Çin-Kanton mutfağı restoranı Shang Palace, iyileştirici Asya felsefesinden ilham alan CHI, The Spa ve sosyal buluşmaların tercih edilen adresi IST TOO restoranda sağladıkları misafir memnuniyetinin de, bu prestijli ödülü almalarında önemli bir rol oynadığını belirtti. Grubun Avrupa’daki diğer otelleri Shangri-La The Shard, London ve Shangri-La Paris de 2021 Condé Nast Traveler Okur Ödülleri’nde en iyiler listelerine girdi.

Shangri-La Cares, Geliştirilmiş Sağlık ve Güvenlik Protokolleri

Shangri-La Bosphorus, Istanbul; Shangri-La Group’un global sağlık ve güvenlik programı Shangri-La Cares ile, misafirlerine güvenli bir ortam sunmayı taahhüt ediyor. Misafirlerin keyifli anların tadını gönül rahatlığı ile çıkarması ve ekip arkadaşlarının huzur ve güvenle çalışması için oluşturulan program, geliştirilmiş protokol ve tedbirlerden oluşuyor. Shangri-La, Dünya Sağlık Örgütü tavsiyeleri ve yerel otoritelerin genelgeleri uyarınca, operasyon standartlarını tüm gerekli tedbir ve uygulamaları kapsayacak şekilde geliştirdi. Dünya genelindeki tüm otel ve resort’larda konaklayan ya da tesisi ziyaret eden misafirlerin sağlık ve güvenliği için, virüs ve bakterilere karşı yeni sıkı tedbirler hayata geçirildi. Bu önleyici protokoller; sık temas edilen yerlerde ve misafirlerin kullandığı tüm alanlarda arttırılmış hijyen önlemleri, derin temizlik uygulamaları, tıbbi olarak uygun dezenfektanlar ile hijyen sağlanması, ekstra tedbirler ve sosyal mesafe gözetilerek güvenli yemek, toplantı ve etkinliklerin düzenlenmesi gibi uygulamaları kapsıyor. Detaylı daha detaylı bilgiye websitesi linki üzerinden ulaşabilir.

Sosyal Medya'da Paylaşın