İskoç şefler Tamburrini ve Wishart fine dining bir restoranın başına geçecekler

Birleşik Krallık’ın beş yıldızlı lüks oteli Cameron House Hotel, saygın İskoç şefler Paul Tamburrini ve Martin Wishart ile ortaklık kurduklarını duyurdu. Şefler, 1 Ağustos’ta yeniden açılacak olan otelin içinde yer alan Tamburrini & Wishart isimli yeni fine dining restoranı yönetecekler.

Michelin yıldızlı şef Martin Wishart, “Pandemiden sonra bazı iyi haberleri duyurmak harika ve ikonik Cameron House Resort’a geri döneceğim için heyecanlıyım. Bu, otelin restoran koleksiyonuna yüksek kalitede bir yemek sunumu getirmek için heyecan verici bir fırsat. Paul ve ben, yemek sevgimizi ve mevsimlik ürünlerin en iyilerini kullanarak menüler tasarlama konusunda inanılmaz derecede tutkuluyuz . Biz, tesis ve geri gelen konuklar için heyecan verici bir dönem” açıklamalarında bulundu.

Şef Paul Tamburrini şu sözleri ekledi: “Cameron House Resort çok özel bir yer. Orada kariyerimin ilk aşamalarında çalıştım ve her dakikasını sevdim, bu yüzden şimdi Martin Wishart ile birlikte yeni bir kaliteli yemek sunumuna öncülük etmek bir onurdur. Geçmişte başarılı bir şekilde işbirliği yaptık ve Cameron House’daki bu girişimin de farklı olmayacağından eminiz.”

Sosyal Medya'da Paylaşın