Gastromasa, her zamankinden de etkileyici ve gösterişli bir etkinlikle geri dönüyor!

Dünya gastronomisinin İstanbul’da buluştuğu Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, her geçen yıl büyüyen katılımı ve yarattığı etkiyle alanının önde gelen organizasyonlarından biri haline geldi. 7 Kasım’da Haliç Kongre Merkezi’nde altıncı kez Türk mutfağını uluslararası platforma taşıyacak olan etkinlik, gastronominin dev isimlerini istanbul’da ağırlamasının yanı sıra yaklaşık 60 markanın buluştuğu, tadım etkinlikleri ve özel workshop’ların düzenlendiği benzersiz bir gastronomi deneyimini misafirlerine sunacak.

Altı yıldır gastronominin dünyaca ünlü isimlerini, Michelin yıldızlı şefleri, trend yaratan mutfak dehalarını ve dünyanın en önemli pastry chef’lerini Türkiye’de ağırlayan Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, dopdolu programı ve seçkin katılımcılarıyla gastronomi dünyasını şekillendirmeye ve ufkumuzu açmaya bu yıl da devam ediyor. 7 Kasım’da “Tasarım” temasıyla Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan organizasyon gastronomi dünyasının yıldız isimlerini İstanbul’da buluşturacak. Dominique Crenn, Dabiz Munoz, Antonio Bachour, Oriol Castro, Vladimir Mukhin, Andoni Luis Aduriz, Thomas Bühner, Fabrizio Fiorani, Ricard Camarena, Diego Guerrero, Igor Grishechkin, Juanjo Lopez, Helene Pietrini, Yoji Tokuyoshi, Joao Rodrigues, Paolo Casagrande, Syrco Bakker, Thibault Sombardier, Jonathan Bernsten, Kevin Lacote ve daha birçok yıldız ismin buluşacağı Gastromasa, etkinlik alanında yer alacak yaklaşık 60 marka standıyla da misafirlerini yeniliklerle buluşturacak. Tadım etkinlikleri ve ürün lansmanlarının yanı sıra konuk konuşmacıların deneyimlerini paylaşacağı sahnede dünyaca ünlü şeflerin workshop’ları izleyenleri büyüleyecek!

Jonathan Bersten, Syrco Bakker, Paolo Casagrande, Anthony Bachour, Igor Grishechkin ve Thibault Sombardier gerçekleştirecekleri demolarla “Tasarım” temasını işleyecek ve konuklara unutulmaz dakikalar yaşatacaklar. Dünyaca ünlü şeflerin özel olarak hazırladıkları sunumlar ise, yarattıkları dünya markalarını ve uluslararası başarılarını izleyenlere aktararak hepimize ilham kaynağı olacak. Dünyanın en önemli üç gastronomi konferansından biri olarak görülen ve global düzeyde ilgi uyandıran Gastromasa, her zamankinden de etkileyici ve gösterişli bir etkinlikle geri dönüyor!

Sosyal Medya'da Paylaşın