Espressolab’den binlerce bedava kahve!

Nitelikli kahve hizmeti veren Espressolab, online sitesinin ardından mobil uygulamasını da kahve severlerin hizmetine sundu. Espressolab mobil uygulamasını indiren misafirlere hediye kahve avantajı sunuluyor.

Şubat ayında online mağazasını açan Espressolab, web ile online alışveriş kolaylığı sunmasının ardından şimdi mobil uygulamasıyla daha hızlı bir deneyim sunuyor.

2014’te İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde ilk mağazasını açtığından beri nitelikli kahveyi kahve severlerle buluşturan Espressolab, birçok şehir ve ülkedeki mağazalarıyla kahve hizmeti sunarken mobil uygulaması ile kahve severlere farklı avantajlar sunuyor. Mobil uygulama üzerinden yapılan her alışverişte LabCoin kazanma imkanı verirken kazanılan her 15 LabCoinle birlikte hediye içecek avantajı sağlıyor. Mobil uygulamayla birlikte online mağaza seçeneğiyle tek tıkla sipariş verebilmenin yanında Espressolab mağazalarından alışveriş yapmak da çok daha kolay hale geliyor. App üzerinden ‘Gel-Al’ seçeneği ile misafirlere en yakın mağazadan tercih edilen saatte sipariş verme ve sıra beklenmeden temassız teslim alma hakkı tanınıyor. ‘Gel-Al özelliğinin yanında ‘Bana Gönder’ seçeneği ile misafirler, bulundukları bölgeye zahmetsiz bir şekilde sipariş verebiliyor.

Mobil uygulamasını indirenlere özel hediye kahve avantajı sunan Espressolab, hızlı ve temassız teslimatın güvencesini veriyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın