Beneficial Blends, ünlü şef David Burke ile iş birliği yapacağını duyurdu

Yiyecek, içecek, diyet takviyeleri, kozmetik ve aromaterapi alanlarında lider üreticilerden olan Beneficial Blends, David Burke’ün ürünlerinin üreticisi olacağını açıkladı. Böylece Beneficial Blends, Burke’ün yeni aromalı yağ karışımları serisini geliştirecek ve üretecek. Bu yenilikçi yağlar, Burke’ün ödüllü restoranlarında servis edilecek ve ülke çapında market zincirlerinde, mağazarlarda ve QVC Television Network’te satılacak.

Beneficial Blends’in yenilikçi ürünleri, şef Burke’ün sanatsal teknikleriyle birlikte, yeni gelişmeler ve dağıtımlarla mutfak endüstrisini yeniden tanımlayacak. Şef Burke, Beneficial Blends’in pazardaki uzmanlığını ve gıda kalitesine ve güvenliğine verdiği önemi, yeni ürünlerini geliştirmenin temel bir bileşeni olarak kabul ediyor.

Beneficial Blends CEO’su Erin Meagher, “Şef Burke ile mutfağa girerek insanlara benzersiz yemekler yaratabilecekleri yenilikçi ürünler formüle etmek için sabırsızlanıyoruz” dedi ve “Şef Burke ile mutfak devrimine öncülük etmekten ve unutulmaz yemek deneyimleri yaratmaktan heyecan duyuyoruz.” diyerek ekledi.

Amerikan mutfağında önemli bir öncü olarak tanınan Chef Burke ise, “Beneficial Blends ile olan yeni ortaklığım için son derece heyecanlıyım. Uzun yıllardır aromalı yağlar deniyorum ve Beneficial Blends’in uzman ekibi beni yepyeni bir seviyeye taşıyacak. Onlar da mutfak sanatlarına tutkulu” şeklinde konuştu.

Sosyal Medya'da Paylaşın