Amerika menşeili gastronomi markası Vandal Türkiye’ye geliyor

Türkiye’de 5 yıl içinde 50 şube hedefleyen Amerika menşeili gastronomi markası Vandal, yakın zamanda İzmit’e Franchise olarak restoranlar açmayı planlıyor.

Ünlü Amerikan gastronomi markası Vandal, başta İstanbul olmak üzere Ankara, İzmir, Eskişehir, İzmit, Bursa ve Antalya’da Franchise olarak restoranlar açmayı planlıyor. Vandal, alışılagelmişin dışına çıkarak, bir yeme-içme mekanı ötesinde gastronomi ile sanatın, sokak ile lüksün birleştiği, yaşayan bir ruha sahip olan, sunduğu konsept ile misafirlerine dokunan, dokunabilen farklı bir adres olarak sektörde farklılık yaratmak istiyor. Vandal, dünya mutfağının sokak lezzetleriyle harmanlanıp sanatsal sunum teknikleriyle birleştirildiği yenilikçi menüsü ve misafirler ile kalıcı bir bağ oluşturduğu mekan ambiyansıyla sektöründe fark yaratan global bir marka olma yolunda olduğunu belirtiyor.

Sıkılmadan aynı mekân

Bir adres olarak güzel müzik, güzel lezzet, güzel bir günü vadeden Vandal, misafirlerine sabahtan akşama her an memnuniyet hedefiyle hizmet vermek istiyor. Kısacası Vandal, tüm sektöre sabah kahvaltısından başlayıp öğle yemeği, 5 çayı, akşam yemeği ve gece eğlencesine kadar sıkılmadan aynı mekânın tercih edilebileceğini göstermeyi hedefliyor.

Herkesin hedef kitlesi

Dinamik şehir hayatında koşuşturan, genç ruhlu, hayatta her anın değerini bilen, farklı olmaya; farklı renklere ve lezzetlere açık olan her yaşa hitap edebilen bir marka olarak tanımlıyor kendini. Vandal, Sosyo-ekonomik durumu ve eğitimi gözetmeksizin hemen herkesin hedef kitlesi içinde olduğunu söylüyor.  Tüm dünyadan sokak sanatı ve sokak lezzetlerini bir araya getirdiği menüsüyle alışılmışın dışında bir atmosferde keyifli bir deneyim isteyen herkese Vandal’da yer olduğunun altı çiziliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın