MSA çocuklarınızın mutfak aşkını ortaya çıkarmak için hazır!

Okulların en keyiflisi tatilde açılıyor. Mutfak Sanatları Akademisi (MSA) tarafından yeni menüler ve farklı reçetelerle sunulan Tatilin Okulu -Yaz Özel’de 9-14 yaş aralığındaki çocuklar 10 gün boyunca hem keyifli vakit geçirecek hem de mutfak hakkında birçok şey öğrenecekler. 

Küçük ellerin büyük işler başaracağı, belki de gelecekteki kariyerlerinin temellerini atacağı bu eğitim, çocuklarınızın mutfağı en iyi şekilde keşfetmesi için kaçırılmayacak bir fırsat. Tam 10 gün boyunca mutfakta hijyen, güvenlik, sofra düzeni ve mutfak ekipmanı hakkında bilgi edinecek olan çocuklar; et ve deniz ürünleri, sushi, makarna ya da  roast beef gibi favori yemeklerini kendi elleriyle hazırlayarak eve minik şefler olarak dönecekler. 26 Temmuz – 06 Ağustos tarihleri arasında verilecek olan eğitimler 10.00 – 15.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

2004 yılında kurulan Mutfak Sanatları Akademisi (MSA), 2020 itibariyle yılda binin üzerinde yeni mezun veriyor. MSA’da profesyonel eğitimlerin yanı sıra her ay mutfak severlere özel workshop’lar düzenleniyor. MSA kampüsünde profesyonel aşçılık ve profesyonel pasta-ekmekçilik eğitim mutfakları, son teknoloji ekipmanlar ile donatılmış profesyonel barista sınıfı, uygulamalı barmenlik ve miksoloji sınıfı, davet taleplerine yanıt verebilecek donanımlı bir catering mutfağı, mutfak severlere yönelik etkinlikler için tasarlanmış mutfaklar, konularına göre düzenlenerek inşa edilmiş uzmanlık mutfakları, mutfak prodüksiyonlarına özel tasarlanmış stüdyosu, seminer odaları, Türkiye’nin ilk ve tek mutfak oditoryumu, ‘Yeme – İçme Konulu Uzmanlık ve Nadir Eserler Kütüphanesi’ ve yiyecek – içecek tarihi konusunda özel bir koleksiyona sahip müzesi ile MSA Dükkân adlı MSA ürünlerinin satış alanı yer alıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın