Al Habtoor City Hotel Collection ile Birlikteliğe Sanatsal Dokunuş

 

Dubai’nin en büyük otel kompleksi olan Al Habtoor City Hotel Collection, düğün deneyimlerini unutulmaz kılmak için özel bir atmosfer sunuyor. 1600’den fazla özenle tasarlanmış oda ve süitiyle konuklara rahatlık ve keyif vaat eden kompleks, 20’den fazla restoran, 2 spa, 6 havuz, çocuk kulübü ve fitness merkezi gibi birçok olanak sunuyor.

 

Al Habtoor City’deki üç dünya standartlarında otel arasında, ikonik Hilton Dubai Al Habtoor City, görkemli Al Habtoor Palace Dubai ve dinamik V Hotel Dubai, Curio Collection by Hilton bulunuyor. Bu otellerle, çiftlere en uygun arka planı  seçmelerine yardımcı olmak için özel hizmetler sunuyor. Geriye çiftlerin bu özel gününün tadını çıkarması kalıyor.

 

Kompleksin geniş iç ve dış mekanları, her türlü düğün için ideal bir ortam sunuyor. Romantik bahçelerden zarif salonlara kadar çeşitli mekan seçenekleriyle, çiftlerin hayallerindeki düğünü gerçeğe dönüştürmelerine olanak tanıyor.

 

Uzman planlama ekibi
Çiftlere her aşamada rehberlik ederek en ince ayrıntıları düşünüyor ve hayallerindeki düğünü hayata geçirmek için ellerinden geleni yapıyor. Al Habtoor City Hotel Collection ayrıca, tecrübeli ekibiyle gelin hamamları, bekarlığa veda partileri ve diğer özel etkinlikler için uygun mekanlar sunuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın