Michelin yıldızlı şef Claude Bosi, BAFTA için izleyicilere özel bir sanal yemek deneyimi sunuyor

Michelin yıldızlı şef Claude Bosi, 11 Nisan Pazar günü S.Pellegrino ve İngiliz Akademisi Film Ödülleri (BAFTA) ortaklığıyla düzenlenen özel bir sanal yemek deneyimi sunacak. Bosi’nin vereceği çevrimiçi masterclass için gerekli malzemeleri içeren bir paket ise Waitrose aracılığıyla satışa sunulacak.

EE BAFTA’ları bu yıl sanal bir etkinlik olarak düzenlenecek olsa da bu, gecenin daha az görkemli olacağı anlamına gelmiyor. Resmi su ortağı olan S.Pellegrino, geceye benzersiz ışıltısını ekleyerek izleyicilerin yıldızlara uygun bir yemekle evde şık bir şekilde kutlama yapmasını sağlıyor. Michelin yıldızlı şef Claude Bosi, izleyicilere ödül gecesinde özel bir sanal yemek deneyimi sunuyor. Food&Beverage Magazine’in haberine göre, akşam saatlerinde izleyiciler, yemek hazırlama ve pişirme konusundaki çevrimiçi masterclass için saat 17: 00-18: 00 arasında Bosi’ye katılabilir ve şeften özel ipuçları ve püf noktaları alabilir.

Bu parıltılı ve ihtişamlı gece için Bosi’nin seçtiği yemekler şu şekilde: Sürdürülebilir kaynaklı İzlanda Morina balığı ile etli bir Cod Grenobloise; vejetaryenler için ise taze otlar, kavrulmuş tereyağlı kavrulmuş karnabahar biftekleri ve tuzlu kapari. Bu çarpıcı yemekler, duyuları yükseltmek için tasarlanmış zarif tatlar ve sulu dokularla geceye mükemmel bir başlangıç ​​sağlıyor ve restoranın kaliteli mutfağını yemek masanıza getiriyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın