HoReCa Sektörünün Çözüm Noktalarından: Öksüzoğulları HoReCa

HoReCa sektörünün 1968 yılından bu yana uzun bir geçmişe ve deneyime sahip olan Öksüzoğulları HoReCa; porselen, cam, kristal cam, seramik, çelik, ahşap gibi birçok alanda faaliyet gösteriyor. Öksüzoğulları HoReCa, Türkiye’nin önde gelen firmalarının distribütörlüğünü yaparak sektörün önemli firmaları arasındaki konumunu korumaya devam ediyor.

Kuruluşundan itibaren sürekli büyüme trendi gösteren Öksüzoğulları HoReCa, 1968 yılından beri porselen, cam, kristal cam, seramik, çelik, ahşap gibi birçok alanda faaliyet gösteriyor. Özellikle züccaciye perakende noktaları, yerel marketler, cama dekor uygulayan firmalar, Hotel-Restaurant-Cafe sektörleri ile iş birliği yaparak geniş bir müşteri kitlesi oluşturmuştur.

Kendi markasını oluşturma yolunda, 2007 yılında önemli bir adım atan Öksüzoğulları HoReCa, Evoks markasını patentleyerek markalaşmaya öncülük etmiştir. Bu marka, firmanın kalitesini ve uzmanlığını yansıtan önemli bir referans haline gelmiştir.

Öksüzoğulları HoReCa, 2020 yılında Buseri, Blumest, Eterna, Linnard, NOG, Toprak Home gibi pek çok firmayı bünyesine katarak ürün yelpazesini genişleterek pazarda daha fazla çeşitlilik sunmaya başladı. Aynı zamanda Hisar, Porland, Güral ve Jumbo gibi Türkiye’nin önde gelen firmaları ile beraber yurt dışından Crystalex, Crystalite Bohemia, Luminarc, O’cuisne, Krosno, Trend Glass, Bormioli Rocco gibi önemli markaların Türkiye’de temsilciliğini üstlenerek uluslararası alanda da etkin bir konuma geldi.

Günümüzde Öksüzoğulları HoReCa; sektöründeki önemli konumu, geniş ürün yelpazesi ve çeşitli iş ortakları ile başarıyla rekabet etmeye devam ediyor. Öksüzoğulları HoReCa’nın 2023 yılında 23 farklı ülkeye başarılı bir şekilde ihracat yapması, markanın uluslararası alanda da güçlü bir varlık gösterdiğini ortaya koyuyor. Azerbaycan, Almanya, Dubai gibi önemli pazarlarda marka bilinirliğini arttıran Öksüzoğulları HoReCa, kendi markalarından Eterna ve Linnard ile yaptığı özel tasarımlar ve dayanıklı malzemeler ile müşterilere özel çözümler sunarak sektörde fark yaratmasına katkı sağlıyor. 2023’te Linnard marka koleksiyonuna Siena ve Helen modellerini eklemesi, ürün çeşitliliğini arttırarak müşteri taleplerine uygun çözümler sunma konusunda kararlığını göstermiştir. 

Öksüzoğulları HoReCa’nın geniş kadrosu ve yaygın dağıtım ağı, müşteri ihtiyaçlarını etkili bir şekilde karşılamakta ve markalarını daha geniş kitlelere ulaştırmakta önemli bir rol oynuyor. Temsil ettiği 90 markanın HoReCa pazarındaki önemli konumu, şirketin sektördeki lider, güvenilir, dinamik ve yenilikçi profilini destekliyor.

2024 yılında da yeni ürünlerle sektöre katkıda bulunacak olan Öksüzoğulları HoReCa’nın, yurt dışı pazarındaki hakimiyetini ikiye katlama hedefi, firma için daha da büyüme potansiyelini işaret ediyor. Güçlü temel, geniş ürün yelpazesi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla Öksüzoğulları HoReCa, sektördeki önemli konumunu sürdürmeye ve gelecekteki başarılarını pekiştirmeye odaklanıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın