Divan’dan Anneler Günü’ne Unutulmaz Lezzetler

Divan İstanbul, Divan Ankara, Divan Çukurhan, Divan Mersin, Divan Bursa, Divan Çorlu, Divan Gaziantep, Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz Anneler Günü’ne özel fırsatlarıyla tüm annelere unutulmaz bir gün yaşatmaya hazırlanıyor. Her damak tadına uygun menülerin yanı sıra açık büfe seçenekleri de sunan Divan Otelleri, Anneler Günü’nde eşsiz bir ortam vadediyor.

Lezzet yaratma sanatının lideri olan Divan Pastaneleri ise, annelerin en özel günlerinde onlar için hazırladığı tabanı bisküvili, ortası fıstıklı ve vişneli cheesecake, üstü yine vişne püreli kremasıyla kaplı ve kiraz çiçeği ve antep fıstığı dekoru ile süslenmiş Anneler Günü’nü özel pastasıyla günü tatlandırıyor.

Şehrin farklı lokasyonlarında birbirinden seçkin otelleri ve restoranlarıyla Anneler Günü için özel alternatifler hazırlayan Divan, keyifli bir gün geçirmek isteyen ailelere özel seçenekler sunuyor. Divan İstanbul, Divan Ankara, Divan Çukurhan, Divan Mersin, Divan Bursa, Divan Çorlu, Divan Gaziantep, Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz, Divan Brasserie Bebek, Divan Brasserie Kalamış ve Lotus Bistro by Divan’da Anneler Günü’nü biricik annesine ayırarak ona unutamayacağı bir gün yaşatmak isteyenler için keyifli bir gün yaşatacak. Annesine sıcacık sevgisini hissettirmek isteyenler için Divan’ın leziz tatları sizleri bekliyor.

Divan’dan Anneler Gününe Özel Pasta

Yarım asrı aşkın süredir Türkiye’de butik pastaneciliğin öncüsü ve lezzet yaratma sanatının lideri olan Divan Pastaneleri, annelerin en özel günlerinde onlar için hazırladığı tabanı bisküvili, ortası fıstıklı ve vişneli cheesecake, üstü yine vişne püreli kremasıyla kaplı ve kiraz çiçeği ve antep fıstığı dekoru ile süslenmiş ürünüyle Anneler Günü’nü tatlandırıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın