Kitchenette yepyeni konsepti Baronette ile Yalıkavak Marina’ya farklı bir soluk getiriyor!

Kitchenette yepyeni konsepti Baronette ile Bodrum’da sizlerle buluşmak için sabırsızlanıyor. Gün batımı eşliğinde yaşayacağınız güzel anların yanı sıra tematik akşamlarla eğlenceye doyacaksınız!

Yalıkavak Marina’nın en keyifli noktalarından birinde yer alan Kitchenette, zengin menüsü ve keyifli atmosferiyle Bodrum’un en popüler buluşma mekanlarından biri olmaya devam ediyor. Yenilenen ve fark yaratan mimarisi, özel reçete ve sunumlarıyla hazırlanan dünya mutfaklarından farklı lezzetleriyle misafirlerine modern ve rahat bir atmosfer sunuyor.

Kitchenette yepyeni konsepti Baronette ile Bodrum’da!

Kitchenette Yalıkavak, birlikte olmayı en çok özlediğimiz 2021 yazına iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Yalıkavak Marina’da yenilenen dekoru ve ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla, benzersiz lezzet deneyimi ve eğlenceli anlar yaşatıyor. Farklı konseptlerdeki etkinlikleri muhteşem gün batımı terası ve barı ile Bodrum’un ayrıcalıklı buluşma adreslerinden biri olarak konuklarını ağırlıyor.

Yepyeni bir konseptle misafirlerini karşılarken, Yalıkavak Marina’da, temmuz ayında başlayacak ve tüm yaz devam edecek. Tematik etkinlikleriyle özlenen eğlencenin ritmini yükseltmeye geliyor. Kokteyl workshopları, müzik performansları ve gastronomik deneyimleriyle her zevke hitap ediyor.

Baronette’i tanıyalım

Kitchenette’in eğlence alt markası olan Baronette, günün her anında sosyalleşme ve eğlenceyi bir arada arayanlarınkaçış noktası olarak karşımıza çıkıyor. Yalıkavak Marina’da ilk kez hayata geçen Baronette, misafirlerin özenle tasarlanmış zengin kokteyl menüsünden seçeceği yaratıcı kokteyllerle günü noktalayabilecekleri bir cazibe merkezi. Casual bar atmosferi ile iyi bir kokteyl deneyimini özel müzik programları eşliğinde bir araya getiren Baronette, bu anlamda farklılaşan bir deneyim vadediyor.

Bodrum gün batımlarının ve eğlencesinin keyfi bu yaz Baronette ile bir başka. Uğramadan geçmeyin!

Sosyal Medya'da Paylaşın