İstanbul’un Baylan’ı 99 Yıldır Cumhuriyet’i Kutluyor!

İstanbul’un Baylan’ı; Cumhuriyet Bayramı’nı Kadıköy, Bebek ve Galataport şubelerinde coşkuyla yaşatıyor. Lezzeti yarım asırdır değişmeyen dünyaca meşhur klasikleri, 1923’e dayanan köklü tarihi ve İstanbul’un en güzel hatıralarıyla Baylan, 29 Ekim’i hediyeler, ikramlar ve canlı müzik dinletileri ile kutluyor. Baylan, müşterilerini bir bayram gününün neşesi ve mutluluğuyla karşılamaya hazırlanıyor.

Cumhuriyet’in kuruluş idealini 99 yıldır farklı kültürlerin geçmişine sahip çıkarak ve bu geçmişi ortak bir geleceğe dönüştürerek taçlandırmayı misyon edinen Baylan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı tüm coşkusuyla Kadıköy, Bebek ve Galataport şubelerinde kutluyor. 29 Ekim’de Baylan Bebek mağazasında canlı müzik dinletisi kutlamalara eşlik ederken, Galataport mağazasında ise akşam saatlerinde Jazz ezgileri eşliğinde sunulacak müzik ziyafeti misafirlere unutulmaz anlar yaşatacak.

Baylan, 99 yıldır olduğu gibi bu Cumhuriyet Bayramı’nı da en güzel şekilde kutlamak için herkesi Kadıköy, Bebek ve Galataport şubelerine davet ediyor. Kurulduğu günden bu yana aralıksız hizmet vermeye devam eden ve yaşayan en eski pastane olan Baylan, İstanbul’un gelenekselleşmiş lezzetlerini hiç bozmadan korumaya devam ediyor.

 

 

 

Sosyal Medya'da Paylaşın