Blend365 Cafe, Dünya Makarna Günü’nü Bir Hafta Boyunca Kutlayacak

Wish More Hotel İstanbul’da yer alan Blend365 Cafe, 25 Ekim Dünya Makarna Günü dolayısıyla 24 Ekim haftası boyunca menüsündeki tüm makarnaları yüzde 20 indirimle sunacak. Ayrıca maharetli şeflerin hazırladığı, Güney İtalya esintisi taşıyan Orecchiette Ragu yalnızca bu haftaya özel olarak menüde yer alacak.

Bayrampaşa’da bulunan Blend365 Cafe, tüm makarna severleri Dünya Makarna Günü’nü kapsayan 24 Ekim haftasında birbirinden farklı lezzetleri ayrıcalıklı fiyatlarla deneyimlemeye davet ediyor. Kafenin menüsünde bulunan Spaghetti Bolognese, Fettucine Alfredo ve Penne Arrabbiata, hafta boyunca misafirlere yüzde 20 indirimle sunulacak.

Yalnızca 24 Ekim haftasına özel bir makarna: Orecchiette Ragu

Dünya Makarna Günü dolayısıyla, yalnızca 24 Ekim haftasına özel olarak Blend365 Cafe’nin makarna menüsüne Güney İtalya esintileri taşıyan Orecchiette Ragu eklendi. Orecchiette, ustalık ve beceri gerektiren bir makarna türü olarak tüm dünyada öne çıkıyor. Makarna, yüksek kaliteli “Aureo” tipi tek cins durum buğdayından üretiliyor ve özel bronz kalıplarda şekil alıyor. Tadı, dana eti bazlı ragu ile zenginleştirilen ve birçok aromayı içinde barındıran Orecchiette Ragu, yalnızca 24 Ekim ila 30 Ekim tarihleri arasında menüdeki makarna seçenekleri arasında yer alacak.

 

 

Sosyal Medya'da Paylaşın