FoodinLife 84. Sayımız Her Zaman Olduğu Gibi En Heyecan Verici İçeriklerle Dolu!

FoodinLife dergimizin yeni sayısında “Boğaz’daki En İyi Kahvaltı Mekanları”ndan, “İstanbul’un En İyi Uzak Doğu Restoranları”na ve Barselona’nın tapasçılarından gurmelerimizin lezzet önerilerine kadar zengin başlıklarla yanınızdayız! Kapağımıza ise Doğuş Yeme-İçme, Turizm ve Perakende Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Eryiğit Umur!

E-dergimizi okumak için tıklayın!

Bu ayki kapak konuğumuz, Doğuş Yeme-İçme, Turizm ve Perakende Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Eryiğit Umur! 

FoodinLife dergimizin yepyeni sayısında, ülkemizin en önemli markalarından Doğuş’un Yeme-İçme, Turizm ve Perakende Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Eryiğit Umur ile konuştuk.

Doğuş Yeme-İçme, Turizm ve Perakende Grubu dünyanın birçok ülkesinde, farklı noktalarda hizmet veriyor. Ağırlama sektörü, yeme-içme-eğlence, teknoloji, eğitim, finans ve birçok alanda yeni yatırımlar gerçekleştiren Doğuş Grubu, ülkemiz adına başarılı projelere imza atıyor. Biz de FoodinLife’ın 84. sayısı için Sayın Eryiğit Umur ile Doğuş Grubu’nun önümüzdeki 5 yıl içerisindeki yatırım planlarını, yeme-içme ve restoran dünyasının seyrini değiştireceğine inandığı trendleri ve inovatif gelişmeleri konuştuk. 

Dosya konumuz olarak Boğaz’daki en iyi brunch mekanlarını mercek altına alıyoruz! 

İster aileyle ister dostlarla bitmek bilmeyen keyifli sohbetlerin eşlik ettiği brunch sofraları, günlük yaşamın olmazsa olmazı. Özellikle hafta sonu hava da güzelse Boğaz’da yapılan brunchların yeri apayrı. Denizin mis gibi kokusuna çay kokusunun refakat ettiği, Boğaz’ın en iyi brunch mekanları FoodinLife’ın 84. sayısında!

Gurmelerimizin önerileriyle İstanbul’un En İyi Uzak Doğu Restoranları listeliyoruz! 

İstanbul’da Uzak Doğu mutfağına duyulan ilgi ve merak günden güne artmaya devam ediyor. Zıt lezzetlerin yakaladığı uyum, ilginç baharatlar ve yaratıcı tabaklar Uzak Doğu mutfağının tamamlayıcı bileşenleri arasında yer alıyor. Çin, Japon, Kore ve Tayland mutfağı gibi Uzak Doğu mutfağının nitelikli ve ayrıcalıklı temsilcileri de şehirde hatırı sayılır bir sayıda varlığını sürdürmekte. Yaratıcı ve farklı mutfakların peşinden giden lezzet severler için gurmelerimizin seçimiyle İstanbul’un en iyi Uzak Doğu restoranlarını listeledik!

Yurt içi harita bölümümüzde “En İyi Meze Mekanları”nı ziyaret ediyoruz! 

Özellikle Türk mutfağında mühim bir yeri olan, sofraların lezzetli başlangıçları mezelerin uğrak noktalarını FoodinLife 84. sayımızda okurlarımızla buluşturuyoruz.

Masa Başı Sohbetleri’nde, Bodrum’un restoran şefleriyle Bodrum’daki Gastronomi Trendleri’ni konuşuyoruz! 

Konusunda uzman mekanları, sahiplerini ya da şefleri bir araya getirerek sektörün nabzını tuttuğumuz bu sohbetlerde Bodrum’daki gastronomi trendlerine detaylı bir bakış getiriyoruz. 

Yurt dışı harita bölümümüzde “Barselona’nın tapasçıları”nı derliyoruz! 

İspanya’nın Barselona kentinde bulunan en popüler tapas mekanlarını 84. sayımıza özel, FoodinLife sayfalarında bir araya getiriyoruz!

Sosyal Medya'da Paylaşın