Kıpırdamak İsteyenler İçin Sofistik Bir Tatil Yorumu; Scorpios

Thomas Hayne ve Mario Hertel’in yaratıclılığında gerçekleşen Scorpios plaj kulübü, önümüzdeki ay Bodrum Max Royal Oteli’nde açılacak olan alanıyla birlikte geleneksel tatil kavramını değiştirerek dansın, müziğin ve hareket etmenin önemini vurgulayacak ve gün boyunca çeşitli etkinliklerle ziyaretçilerinin modern alanında tazelenmesini sağlayacak.

 

Bodrum’un önümüzdeki ay açılacak olan plaj Kulübü Scorpios, daha önce görülmemiş yeni bir tatil dönemine giriş yapıyor. İnsanların tatil yapma anlayışını yeniden yorumlayarak arınmak, bedenlerini harekete geçirmek isteyen ve sosyalleşmek isteyen ruhlar için de iyi bir deneyim arayışı, Thomas Hayne ve Mario Hertel’in yaratıclılığındaki ‘Scorpios’ fikir ile karşılanıyor.

Daha öncesinde klasik gece eğlenceleriyle bilinen tatiller bu defa Scorpios ile daha sofistike bir hale gelecek. Bu yenilikçi yaklaşım DJ kültürünü sorgulayarak müziği daha içten gelen duygularla duymayı; duyup harekete geçmeyi ve birlikte bütünleşmeyi sağlayacak. Tabir yerindeyse, müziğin ritmine uyarak bedenlerimizi hareket ettirmeyi değil bu defa ‘hayatın zaten hareketli olan ritmine’ eşlik etmiş olacaksınız.

Müzik yanında günü karşılama ve gün batımını kutlama ritüelleri gibi farklı etkinliklerle birlikte de günü baştan yorumlamayı sağlayacak. Ayrıca Scorpios, Refik Anadolu’un sanat gösterilerinin de yer aldığı dair çeşitli etkinliklerle zamanın benzersiz boyutlarını içinde hissettirecek.
Bunun yanında dünya mutfağından gelen lezzetlerini de konuklarının beğenisine sunacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın