Fairmont Quasar Istanbul’dan Babalar Günü’ne özel hediye seçenekleri!

Fairmont Quasar Istanbul, 20 Haziran 2021 Babalar Günü için Willow Stream Spa’da masaj veya hamam uygulamasının dahil olduğu ayrıcalıklı konaklama paketinden, indirimli terapi ve bakımlara kadar uzanan armağan alternatifleri sunuyor.

Babasına unutulmaz anılarla dolu dinlendirici bir hafta sonu yaşatmak isteyenlerin tercihi olacak Şehirde Dinginlik” paketi; ışıltılı şehir veya boğaz manzarasını gözler önüne seren zarif tasarımlı odalarda konaklama, Stations’ta muhteşem bir kahvaltı ve Willow Stream Spa’da 60 dakikalık spa veya hamam uygulamasını içeriyor.

Ayrıca bakımına özen gösteren babalara özel olarak tasarlanan, kas ve eklem terapisinin yapıldığı 60 dakikalık “Magnezyum Kas Gevşetme Masajı” veya derinlemesine temizleyen “Erkek Yüz Bakımı” hediye ederek babanızın yenilenip tüm stresinden arınmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik yüzde 20 indirimle sunulan Babalar Günü spa teklifi, 30 Haziran’a kadar geçerli!

venli Turizm Sertifikası ile global Accor ALLSAFE sertifikalarına sahip olan, sosyal mesafe protokollerinin ve en yüksek hijyen standartlarının titizlikle uygulandığı Fairmont Quasar Istanbul’da keyifli bir mola sizleri bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın