Gerçek İtalyan lezzetinin adresi Paper Moon bu yaz Bodrum’da

Her dönemde popülerliğini koruyan İstanbul’un en ünlü İtalyan restoranı Paper Moon, Bodrum’da misafirlerini ağırlıyor. Dünya çapında değişmeyen hizmet kalitesi ve İtalyan mutfağının benzersiz lezzetleri ile Paper Moon, Göltürkbükü’ndeki Akfen Bodrum Loft’ta özel bir yemek deneyimi yaşamak isteyenler için kapılarını açtı. İtalyan Şef Giuseppe ‘Pino’ Pressani yönetimindeki profesyonel kadrosuyla Akdeniz seçkisinin en lezzetli mönüleri Bodrum’a taşındı.

Türkiye’nin Milano asıllı İtalyan restoranı Paper Moon bu yaz Bodrum’da… İtalyan Şef Giuseppe Pressani ve ekibinin ellerinden çıkan, tadı damakta bırakan lezzetlerden oluşan mönüsüyle Paper Moon, Bodrum Loft’ta gerçek bir İtalyan deneyimi yaşatmak için kapılarını açtı. Restoran, klasik mönüsüyle kalitesinden taviz vermeyen fine dining servis anlayışını Bodrum’a taşıdı. Aynı zamanda tüm gün ‘Paper Moon Bodrum Loft by the Beach’ mönüsü ile “comfort food” anlayışı sunan Paper Moon, mevsimlik, günlük, taze ve yerel lezzetleri ile ön plana çıkıyor. Lezzet peşinde koşan, iyi servise önem veren ve İtalyan lezzetlerini özenli sunumlarla buluşturan Paper Moon, Bodrum’un en güzel koylarından olan Göltürkbükü’nde misafirlerine denize karşı benzersiz saatler yaşatıyor. Sadece restoranı ile değil tüm gün hem restorana hem de plaja servis veren Paper Moon Bodrum Loft Bar eşsiz günbatımlarına da eşlik ediyor. Yemeklerle uyumlu “craft” kokteylleri, yemeğe eşlik edecek geniş şarap kavı ile hizmet veriyor.

Öğlen ve akşam ise fine dining servis anlayışıyla hizmet veren restoranda İtalyan mutfağının bölgelere göre çeşitlilik gösteren yemekleri geleneksel tariflere göre hazırlanmaya devam ediyor. Her biri bir klasik olan pizza, taze makarna, risotto çeşitlerine Bodrum’un lokal deniz mahsülleri, mevsimin taze içeriklerinin ön planda olacağı İtalyan lezzetleri Bodrum’un sakin ve huzurlu atmosferinde sunuluyor.

 

 

Sosyal Medya'da Paylaşın