James Beard adayı şef Bruce Kalman yarın Soulbelly BBQ restoranını açıyor

James Beard adayı ve Bravo Top Chef’in gözde şefi Bruce Kalman, Downtown’s Arts District’in kalbinde, ilk Las Vegas restoranı Soulbelly BBQ’yü iş ortağı Richard Camarota ile yarın açacak.

Kalman, “Las Vegas’a geldim çünkü bir şef arkadaşım beni bir iş kurmak için harika bir yer olduğuna ikna etti. Mutfak ve iş dünyası tarafından çok sıcak karşılandım. Soulbelly’nin özel bir şey olmasını istiyorum. Las Vegas’ın ve insanlarının muhteşem ruhunu kutluyor. İvme oluşturmak için bir dizi açılır pencere düzenledik, ancak nihayet Las Vegas şehrine ne içtiğimizi göstermenin zamanı geldi” dedi.

Kalman’ın iş ortağı Camarota ise şu ifadeleri kullandı: “Las Vegas’ın yemek sahnesine yepyeni bir deneyim getirme fırsatı gördük. Harika, dürüst barbekü, daha soğuk biralar, Amerikan viskisi ve canlı müziğin birleşimi, gerçekten tutkulu olduğumuz ve insanlar için heyecan duyduğumuz bir şeydi. Ayrıca, bölgedeki bu harika bağımsız restoranlar, barlar, mağazalar ailesine katıldığımız için gerçekten gururluyuz ve minnettarı. Tüm mahalle, dünya yeniden açılırken enerjiyle patlamaya hazır.”

Sosyal Medya'da Paylaşın